POLECAM (1) Jeśli cena za wymiane opon zawsze bedzie taka jak teraz to napewno będziecie... P Gorąco Polecam (1) W OPONEX-ie wymieniam opony już kolejny sezon. Polecam wszystkim, którzy... Grażyna Polecam wszystkim... (1) ...którzy cenią sobie wysoką jakość usług, dogodne terminy i przystępne ceny.... Maleństwo
Klimatyzacja - kupon (1) Czyszczenie, odgrzybianie i napełnianie klimatyzacji. Oferta z kuponem... Oliv OK. (1) Z POLECENIA WYBRAŁEM SIĘ WYPROSTOWAĆ FELGĘ - SATYSFAKCJA PEŁNA. OD TEJ PORY... EJO Przewidywalnie, powtarzalnie, solidnie (1) Czas odwiedzić chłopaków ponownie. Na razie zawsze było super. Michał POLECAM (1) Usluga,przekladka opon z wywazeniem, wykonana profesjonalnie, dokladnie w... michal Wywazanie (1) Wszystko odbylo sie sprawnie i szybko. Za wywazenie kompletu kol zaplacilem... Sly profesjonalnie i tanio (1) Dziś zmieniałem zimówki na letnie w moim gracie, umówiłem się na konkretną... Maciek polecam! (1) Wizytę miałem umówioną na konkretną godzinę, panowie odrazu przystąpili do... lowang szybka i tania wymiana opon (1) W OPONEX-ie wymieniałem oponki na letnie z polecenia znajomego. Nie zawiodłem... Marek Pełen Profesjonalizm!!!!!!!!!!! (1) Chłopaków poznałam rok temu, kiedy przebiła mi sie opona i jeden z kolegów... Ola ta od Alfa Romeo:) Czynne w niedzielę!!!! (1) Profesjonalne podejście, rzetelnie, niezbyt drogo, no i czynne w niedzielę.... Grzegorz Zimówki (1) Szybka obsługa, dobre podejście zaarówno do pracy jak i klienta. Napewno... Opel Dobre prostowanie (1) Jeśli chodzi o prostowanie felg, to śmiało można się tam wybrać. Chłopak się... mazda Sprawnie, dobrze i niedrogo!! (1) W gąszczu zakładów oponiarskich, które prześcigają się w ofercie, Panowie z... Mopar Piotr - opinia (1) zaklad prowadzony przez fachowcow,polecam Piotr Bardzo dobry warsztat ! (1) Wracalismy z żoną i dziećmi z urlopu w trójmiescie i niestety przytrafiła nam... Jurek Rzetelny fachowiec (1) Bardzo dobry serwis. Mały, w garażu domku, ale dobrze wyposażony. Po... Kuba polecam!!! (1) chociaz dojazd moze nie jest bardzo prosty to polecam wlasnie tam sie... magda