Andrzej - opinia (1) Przepraszam, że będzie laurka, ale mam jak najlepsze wrażenia po skorzystaniu... Andrzej Polecam (1) Zdecydowanie polecam. Wymiana opon z wyważeniem bez jakichkolwiek zastrzeżeń,... Wac różne czynności obsługowe (1) Od kilku lat korzystam z usług OPONEXU - różnych, przede wszystkim okesowych... aa, volvo
Wyważanie (1) Szybko, sprawie, dokładnie i profesjonalnie! Polecam, wszystkim! Karol Serwis mobilny, usługi stacjonarne - polecam ! (1) Obwodnica Trójmiasta, 01 w nocy, drugi kapeć w ciągu dnia po przejechaniu... Victoria Petarda (1) Miło, sympatycznie, szybko, profesjonalnie. TGW Super firma (1) Świetna obsługa, wysoki poziom wykonywanych usług Keramak Gorąco Polecam! (1) Do Oponex-u udałem się na naprawę mocno krzywej felgi i jestem bardzo... Mariusz Spóźniony Won (3) Wykupiłam grupon po umówieniu się pojechałam do firmy bardzo trudno trafić,... user_138019121402 Najlepsza wulkanizacja w Trójmieście (1) Usługa regeneracji felg wykonana profesjonalnie i szybko. Duży plus za bardzo... Kasia Pełne zadowolenie (1) Profesjonalizm , wiedza pana Tomka w dziedzinie klimatyzacji na bardzo... MariuszVolvoS80 Wymiana opon (1) Szybko, sprawnie, w miłym towarzystwie. Już kiedyś wymieniałam w tym... Lidia K wymiana opon (1) Byłem na wymianie opon w tym warsztacie i jestem pod wielkim wrażeniem... Robert Regeneracja felg 17" (1) Jestem pod wielkim wrażaniem regeneracji felg, klasa. Polecam jak najbardziej :) Jakub Prostowanie felg stalowych 13 (1) Bardzo dziękuję za profesjonalną i uprzejmą obsługę a zwłaszcza za piękne... Kocio Najlepsi w mieście (1) Byłam na wymianie opon. Profesjonalne maszyny, wysoka jakość za przystępną... Aleksandra KLIMATYZACJA (1) Zakupiłem na Grupperze kupon za 39 zł za kontrolę szczelności+ napełnienie... Sebastian klimatyzacja (1) nabyłem kupon z gruponu za 49zł. za pełen sezonowy pakiet klimatyzacj... Merc 220 S U P E R! (1) Wysoki profesjonalizm i fachowość za każdym razem! Polecam każdemu! Mariusz Najlepszy warsztat w Gdyni (1) Najlepszy warsztat w Gdyni! od kilku sezonów wymieniam opony w firmie Oponex... Radek