Opony zimowe do Skoda Octavia

Cześć, czas już kupić opony. Opony głównie na miasto. Sporadycznie jakiś wyjazd. Samochód Skoda Octavia 2 Kombi. Rozmiar opon 205/55/R16

W poprzednim aucie Fabia 1 kombi miałem Dębicę Frigo 2. Ogólnie byłem zadowolony, ale nie miałem żadnych problematycznych sytuacji jak: zaspa, nagłe hamowanie czy coś w tym stylu. Kleber i BFGoodrich niby klasa średnia, Dębica klasa ekonomiczna. Ceny praktycznie takie same.

Kleber i BFGoodrich wyglądają tak samo. Dębica niby w spalaniu i hamowaniu na deszczu wg. danych producenta ma lepsze parametry, ale jak to ma się do rzeczywistości?

Jak sądzicie, która z w/w byłaby najodpowiedniejsza. Ewentualnie może coś innego w podobnej cenie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Wymieniłeś tutaj co najmniej kilka modeli opon - trudno tak jednoznacznie doradzić, bo wiele zależy od takich czynników jak styl jazdy, jak to z iloma osobami średnio jeździsz, indeksu nośności czy prędkości jaki jest będzie Ci potrzebny.
Dębica Frigo na zime wydaje się być dobrą opcją.
Proponuję jeszcze jej specyfikację sprawdzić pod niniejszym linkiem: https://www.sklepopon.com/opona-zimowa/debica-frigo-2-205-55-r16-91-t-88918
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Kup całoroczne.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Myjnia na wiadra (4 odpowiedzi)

Cześć, czy kojarzycie myjnię samochodową na której bez pretensji właściciela można umyć auto...

narzędzia warsztatowe Unior czy warto? (17 odpowiedzi)

cześć. rozglądam się za nowymi narzędziami do warsztatu i chodzi mi konkretnie o narzędzia do...

[Gdzie?] Uzywane auto w miare uczciwie? (25 odpowiedzi)

Szukam uczciwego salonu w Trójmieście, gdzie mozna kupic uzywane auto i zostawic w rozliczeniu...