Edyta - opinia (1) Bardzo duży wybór ram, fachowe doradztwo. Wykonanie usługi to prawdziwy... Edyta Joanna - opinia (1) Świetny fachowiec, bardzo dobrze dobiera ramę do obrazu czy zdjęcia. Jestem... Joanna eL - opinia (1) Bardzo fachowa pomoc, doświadczenie i realizacja bez zarzutu. Dziękuję! eL
Kasia - opinia (1) Profesjonalne podejście do tematu. Super doradztwo. Na pewno jeszcze nie raz... Kasia Katarzyna - opinia (1) Polecam usługi Pana Rafała. Profesjonalne doradztwo, mistrzowskie wykonanie,... Katarzyna Piotr - opinia (1) Obrazy oprawione fachowo przez p. Rafała uzyskały dodatkowego blasku. Usługa... Piotr Ania - opinia (1) Dobór ram jest bardzo profesjonalny i z korzyścią dla obiektu oprawionego. Ania Martys - opinia (1) Pan Rafał jest profesjonalistą w swoim zawodzie. Fachowo dobiera ramy do... Martys Patryk - opinia (1) Super wykonanie, sprawna realizacja, dobry kontakt. Patryk Profesjonalizm w pełnym wymiarze (1) Profesjonalna oprawa obrazów. Pan Rafał potrafi bardzo dobrze dobrać ramę do... Marianna fachowa usługa (1) Skorzystałam z usług firmy pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona. Obraz... A. Profesjonalna oprawa obrazów (1) Profesjonalna oprawa obrazów Bardzo polecam ten zakład... Tyna Fachowiec w każdym calu !!! Takich rzemieślników nam brakuje. (1) Wielokrotnie korzystałem z usług Pana Rafała Jakimowicza. Oprawił mi już... lisek