Opti taxi

Taxi

Gdańsk, Partyzantów 76

Monika - ocena (1) W czwartek kierowca chciał mnie wieźć okrężną drogą na starówkę. W piątek... Monika Sebastian - ocena (1) Tragedia. !!! Specjalnie zamawiałem rano żeby o 19 mieć taxi i na spokojnie... Sebastian Anna - opinia (1) Polecam gorąco firmę opti taxi.Punktualni bardzo sympatyczni kierowcy i super... Anna
Pasażerka - opinia (1) Samochód bardzo czysty, pachnący granatowa KIA GA820GA. Kierowca znający... Pasażerka djviwaldi - opinia (1) Polecam ta korporacje od pewnego czasu korzystam z ich usług, Z góry wiem za... djviwaldi djviwaldi - opinia (1) Polecam ta korporacje od pewnego czasu korzystam z ich usług, Z góry wiem za... djviwaldi Alicja - opinia (1) Zamowilam taxi u konkurencji a przyjechala biala Toyota Prius w zielonych... Alicja liczi - opinia (1) 9.02. zamówiłam taksówkę standard ze szpitala do domu, niecałe 7 km. Kwota... liczi magda - opinia (1) Szybka realizacja zamówienia,cena znana z góry , wszystko ok magda Ania - opinia (1) Bardzo wysoko oceniam kierowce ktory nas dzisiaj wiozl Fiatem Tipo na... Ania Jacek - opinia (1) W dniu 25.06.zamówiłem kurs, na następny dzień, z hotelu Radisson w Gdańsku... Jacek Magdalena Ewa - opinia (1) Masakra. Wolą obsługiwać pijanych niż potrzebujących. Zwierzolubni omijamy... Magdalena Ewa Karol - opinia (2) bardzo długi czas oczekiwania, auto w kiepskim stanie, nawet jak za tą cenę... Karol Bartek - opinia (2) Skorzystałem raz i podziękuję za więcej. Zamówienie przez telefon dramat,... Bartek joanna - opinia (1) nr boczny taxi 34. Bardzo miły kierowca , był na czas. joanna Roman - opinia (1) Ostatni korzystałem z firmy Opti przyjechali na czas kierowca miły ceny ok... Roman Mariusz - opinia (1) Polecam zakupy zrobione bez problemu i dostarczone pod drzwi Mariusz Super auto (1) Błyskawiczny dojazd . Super obsługa Niko Polecam (1) Miła obsługa i szybka podróż. Gdyby nie Pan z Opti nie zdążyłbym na swoj lot.... Adrian Super (1) Jestem zadowolony ze współpracy, bardzo polecam Arek