Joanna Kurowska - opinia (1) Bardzo profesjonalna i rzetelna firma, potrafią odpowiedzieć na każde... Joanna Kurowska Paulina - opinia (1) Szeroka oferta i szybka pomoc na zadawane pytania i problemy. Rzetelna firma.... Paulina biuro (1) Z usług biura korzystam od kilku lat ,pomogli mi w każdej sytuacji z jaką... Michał
Świetna firma!! (1) Polecam, współpracuje z biurem juz dłuzszy czas, wszystko wykonane tak jak... Marek Super (1) Pani Justyna wie co robi, ma duza wiedze. Widac zaangazowanie w prace no i... Lila Andrzej (1) Sytuacja zmusiła mnie do zmiany biura rachunkowego ze względu na błędy... Andrzej Spokój i wygoda (1) Polecam. Współpracuje już ponad 2 lata. Nie muszę się niczym przejmować.... Ulubiony klient Rafał D. xyz - opinia (1) mogę polecić Panią Justynę z czystym sumieniem. xyz W dobrych rękach (1) Moja księgowość jest w dobrych rękach i mogę spać spokojnie. Na Panią Justynę... Zadowolony niezmiennie klient - opinia (1) Polecam, bo panie są bardzo miłe i rzetelnie wykonują powierzone obowiązki.... klient Michał Stryjewski - opinia (1) Biuro rachunkowe, które polecam każdemu - szybka i rzeczowa pomoc wraz z... Michał Stryjewski Mariusz - opinia (1) Na pani Justynie można polegać. Mariusz