Optyk Bielowicz

Salony optyczne

Gdynia, Sojowa 35A/6

Paweł - opinia (1) Bardzo polecam ten salon optyczny :). Przemiła obsługa,klient czuje się tam... Paweł Salon optyczny w którym się tobą zaopiekują (1) O salonie Pani Kasi Bielowicz dowiedziałem się od znajomych którzy zapewnili... Piotr Szczerze pelecam (1) Salon optyczny godny polecenia!! miła obsługa serdeczna pomocna, olbrzymi... Marta
Polecam (1) Wczoraj zakupilam kolejna juz pare u pani Kasi, profesjonajnie dobrane pani... Magda Bardzo fajny salon :) (1) Miałam okazję skorzystać z usług tego salonu w tym roku w okresie wakacyjnym... Lidka z Gostynina Najlepszy Salon Optyczny (1) Jest to najlepszy Salon Optyczny w Trójmieście. Pani Kasia zawsze pomocna i... Marta Super (1) Szczerze polecam. Pani w salonie przesympatyczna, wybrała bardzo twarzowe i... Magda Warto (1) Mogę z czystym sumieniem polecić - spory wybór okularów. Choć dla mnie... Cezar Polecam! (1) Od wielu lat kupowałam okulary w rożnych salonach w trójmiescie, az w końcu... Okularnica Bardzo zadowolona (1) Jestem bardzo zadowolona , nikt nigdy nie poświecił mi tyle uwagi i czasu... Nina tragiczny salon (1) Salon na dzwonek ..juz samo wejście zupełnie nie trafione...nic... Ola Zdecydowanie TAK (1) Z kuponem zakupów grupowych wybrałem się na badanie wzroku. Od zaraz... Emrys Super obsługa + profesjonalne podejście + dobór oprawek (1) Mnie zachwyciła super obsługa! Oprawki dobierane są do każdej twarzy... Ola TRAGEDIA! STANOWCZO ODRADZAM!!! UCIEKAĆ !!! (1) Byliśmy na wizycie z groupona w celu wybrania soczewek. Pani z obsługi na... KARMA DZIAŁA Perfekcja (1) Pierwszy raz spotkałem się z tak profesjonalnym podejściem do klienta Pani... Damian Zachwycona! (1) Kompetentna obsługa, przesympatyczna i niezmiernie cierpliwa pani Kasia!!!... Małgorzata Super (1) Jestem bardzo zadowolona :) Panie są sympatyczne, zorientowane na klienta i... Siaka REWELACJA (1) Nie ma takiego drugiego salonu optycznego w Polsce. Ja jestem zachwycona,... Monika Bardzo polecam (1) Skorzystałam z oferty z groupona na soczewki i jestem bardzo zadowolona.... DorotaG. Megaaa zadowolona :))) (1) Profesjonalne badanie jakich wcześniej nie miałam. Ramki dopasowane jak u... Madzia P.