Optyk HANZA

Salony optyczne

Gdańsk, Norwida Cypriana Kamila 23/U1

Szymon - ocena (1) Kilka dni temu odebrałem okulary z których mogę powiedzieć jestem wyjątkowo... Szymon Dorota - ocena (1) Okulary odebrałam już jakiś czas temu i jestem zachwycona.Badanie wzroku na... Dorota Ewa - opinia (1) Niezwykle miła i profesjonalna obsługa (jeszcze raz podziękowania dla pani... Ewa
Julia - opinia (1) Bardzo profesjonalny salon. Piekne orginalne oprawki. Polecam Julia Aniela Masz - opinia (1) Szukalam optyka ktory naprawia polamane okulary i znalazlam! na drugi dzien... Aniela Masz ROTEX - opinia (1) Pełen profesjonalizm i ponadprzeciętne zaangażowanie. ROTEX Piotr S. - opinia (1) Pełen profesjonalizm, niecodzienny asortyment w przystępnej cenie. Fachowe... Piotr S. Agnieszka Mileszko - opinia (1) Moja wada -8,0 to duze wyzwanie w szkłach jak i oprawach. Dobrze mi jedno i... Agnieszka Mileszko Helena - opinia (1) Parę dni temu weszłam tam w sumie przypadkiem, bo było po drodze. Moje... Helena Barbara Wrzesińska - opinia (1) Po raz kolejny odwiedziłam Hanzę, w Garnizonie, ze wzg na duży wybór opraw... Barbara Wrzesińska Paweł - opinia (1) Najlepszy optyk w Trójmieście! Szukając okularów zwiedziłem wiele salonów,... Paweł