Optyk Optimum

Temat dostępny też na forum: Salony optyczne
Zamówiłem u nich okulary za spore pieniądze, niestety takiego bubla jeszcze nie miałem. oprawa niedopasowana i szkła wypadają, byłem żeby to naprawili ale oni nie umieją tego zrobić. Nie polecam, amatorszczyzna i olewka klienta.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Mi też schrzanili okulary. Twierdzą, że to kwestia przyzwyczajenia oczu ale po 2 latach jakoś oczy się nie przyzwyczaiły. W okularach z innej firmy problemu nie ma, widzę ostro, bez zawrotów głowy i płynącego obrazu przy obracaniu głowy. Reklamacja niby przyjęta ale okulary tak samo źle dopasowane.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

A ja wybrałam z córką okulary w salonie w gildii i... Jesteśmy b. zadowolone! Pani optyk, blondynka w okularach, b. miła i pomocna. Okulary zrobione w terminie, poki co nic się nie dzieje, dobrze leżą, ładne oprawki. Nie wiem, skąd tyle negatywnych opinii? Ja polecam.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Migowskie Wzgórza (42 odpowiedzi)

Migowskie Wzgórza powstają blisko Jaśkowej Doliny i centrum Wrzeszcza, a jednocześnie na...

Trójmiasto do bani (381 odpowiedzi)

Mieszkałem w Warszawie, Mieszkałem w Krakowie, teraz przyszedł czas na trójmiasto i tylko...

Kamienice H. Kołłątaja (7 odpowiedzi)

Lokalizacja inwestycji jest odpowiednia dla wszystkich osób, które marzą o zamieszkaniu w centrum...