Beata - opinia (1) Bardzo fajne podejście do klienta. Profesjonalne. Uzyskałam odpowiedzi na... Beata Ewa_R - opinia (1) Fantastyczna obsługa! Pan Michał jest profesjonalistą w każdym calu, potrafi... Ewa_R Maria - opinia (1) Bardzo miła obsługa. Badanie wykonane bardzo profesjonalnie. Idealnie dobrane... Maria
Ania L. - opinia (1) Najlepszy salon optyczny w Gdańsku !!! Najwyższy czas wspierać lokalny... Ania L. Grzegorz Milewski - opinia (1) Jestem bardzo zadowolony - fachowa i miła obsługa, szybka realizacja. Z... Grzegorz Milewski Magda - opinia (2) Bardzo miła i przede wszystkim kompetentna obsługa. Pan, który doradza zna... Magda Nn - opinia (1) Bardzo nie miła obsługa. Obsluga nie słucha na czym zależy klientowi. Odradzam Nn Joanna - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z nowych okularów. Pani bardzo miła, doradziła.... Joanna Ania - opinia (1) Duży wybór opraw, pomocna i profesjonalna obsługa. Jestem bardzo zadowolona z... Ania Hania - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Pani Agnieszka ma świetne podejście do... Hania Wioletta - zadowolona klientka - opinia (1) Polecam z całego serducha salon Pana Michała. Profesjonalne podejście do... Wioletta - zadowolona klientka Tomasz - opinia (1) Rewelacyjne podejście do klienta, fachowość. Naprawdę szczerze polecam. Tomasz Ewelina - opinia (1) Polecam ten salon, indywidualne podejście do klienta, ceny przystępne.... Ewelina Natalia Z. - opinia (1) Moje drugie podejście do szkieł asferycznych (pierwsze podejście nieudane w... Natalia Z. Ola - opinia (1) Od kilku lat nosze okulary do czytania i komputera. Zamawiam je zawsze w... Ola Emilia - opinia (1) Bardzo dziękuję za pomoc w naprawie oprawek okularowych. Emilia Jerzy A. - opinia (1) Zakład wzorowy. Korzystałem z usług tego miejsca wielokrotnie. Kupowałem i... Jerzy A. Paula - opinia (1) Zdecydowanie polecam te miejsce!! . Z wielką dokładnością i starannością... Paula Robert - opinia (1) Moje kolejne zakupione okulary w tym salonie. Obsługa i podejście do klienta... Robert Asia - opinia (1) Profesjonalna i sympatyczna obsługa. Bardzo krótki czas oczekiwania na... Asia