Tomasz - opinia (1) Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Ogromny wybór opraw okularowych i... Tomasz Beata - opinia (1) Bardzo miła obsługa , duży wybór oprawek markowych i firmowych , ceny... Beata psidu - opinia (1) Termin na 10. godz. Okazalo sie ze dzieci nie obsluguja. Po badaniu... psidu
Monika - opinia (1) Nie polecam! Oddałam okulary do reklamacji, dostałam je z następnym... Monika Anna Ba - opinia (1) Wszystkim polecam w 1000 % salon optyczny w Gdańsku w "Krewetce" i na pewno... Anna Ba Karolina - opinia (2) Najlepszy optyk w Trójmieście - bez dwóch zdań! Już drugi raz skorzystałam z... Karolina Krystyna - opinia (1) Salon Fielmann w gdyńskiej Rivierze od maja 2020 bardzo się zmienił,pod... Krystyna Fatalny SALON!!! (2) Właściwie nie można kupić okularów, bo tych , które trzymają w gablocie... Elżbieta Miska Gosia i Krzysztof - opinia (1) Bardzo duży wybór oprawek w przystępnych cenach, miła obsługa. Zaproponowano... Gosia i Krzysztof Ewelina - opinia (1) Gorąco polecam ten salon optyczny. Zdecydowanie profesjonalna obsługa i... Ewelina Super! (2) Porównując z salonami w Trójmieście czy z sieciówkami to bardzo duży wybór... Natalia Anna - opinia (2) Serdecznie polecam salon optyczny. Pana Michała podejście do klienta... Anna zbigniew j. - opinia (1) Firma dr Marchewka wykazała się bardzo niską jakością wykonania swoich... zbigniew j. Iga - opinia (1) nie polecam....szczegolnie punktu mieszczacego sie w Kauflandzie w gdyni przy... Iga Zawiedziony - opinia (1) Paniom chyba się nie chce tam pracować... Człowiek płaci niemałe pieniądze i... Zawiedziony Andrzej Szczesny - opinia (1) Skandaliczna jakość oprawek. Moje rozpadły się po 1,5-ta roku w okularach za... Andrzej Szczesny Barbara - opinia (2) Porażka- jeden zausznik w okularach po 2 latach i 3 miesiącach pękł i... Barbara Marzena - opinia (1) Polecam salon w Gdyni i samą fimę, która bardzo dba o wizerunek i Klienta,... Marzena Łukasz - opinia (1) Świetne ceny, szybka bardzo realizacja. Komunikatywna i rzeczowa Pani... Łukasz Krzysztof - opinia (1) Dobra oferta. Pani bardzo dobrze potrafi doradzić. Na miejscu możliwość... Krzysztof