Anna Radke - ocena (1) Przesympatyczna i profesjonalna obsługa, wyróżnia się na tle innych salonów... Anna Radke Marek - ocena (1) Serdecznie polecam, super pomoc przy zakupie odpowiednich okularów. Marek Monika K. - ocena (1) 1. Nidy wcześniej nikt nie przeprowadził mi tak dokładnego badania wzroku.... Monika K.
Danuta - ocena (2) Piękny salon i bardzo profesjonalna obsługa. Badanie wzroku jest tak... Danuta Eleonora - ocena (1) Każda wizyta w tym zakładzie, a jestem klientką z prawie 20-letnim stażem, to... Eleonora Marta Jankowska - ocena (1) To moje trzecie i czwarte oprawki kupione w Eyemazing. Okulary mam... Marta Jankowska Marta Jankowska - ocena (1) Wróciłam z kolejnymi oprawkami na Jabłoniową. Badanie na najwyższym poziomie.... Marta Jankowska Beata - ocena (1) Robię u nich okulary od ponad 20 lat. Zawsze jestem obsłużona profesjonalnie... Beata klient03 - ocena (1) nie polecam, lepiej iść do fachowca klient03 Jolanta Różycka - ocena (1) Polecam za całościową obsługę. Przemiła osoba, badanie, dobór szkieł,... Jolanta Różycka Daniel - ocena (1) Bardzo profesjonalna i mila obsluga. Zarowno oprawki, szkla jak i sposob... Daniel Cezary - ocena (1) Po raz trzeci korzystałam z salonu Fielmann w Galeria Baltycka Gdańsk.Polecam... Cezary Adam - ocena (1) Super obsługa,kompetentni ludzie, żona zadowolona Adam Draco - ocena (1) Najlepszy Zakład Optyczny w Rumi. Draco klient001 - ocena (1) nie polecam, lepiej skorzystać z profesjonalnego optyka klient001 Ola - ocena (1) Profesjonalna i bardzo sympatyczna obsługa. Zaangażowany lekarz i Pani... Ola Joanna - ocena (1) fachowo, miło, rozsądne ceny Joanna M. - ocena (1) Od lat korzystały moje dzieci teraz ja z małżonką. Napiszę krótko od obsługi... M. Agnieszka - ocena (1) Bardzo duży wybór oryginalnych oprawek. Bardzo dokładne badanie oczu.... Agnieszka Rysiu i love you - ocena (1) Jest fajny daję 600000000mln * kocham rysia Rysiu i love you