Adam - opinia (1) Precyzyjne badanie wzroku i dobór szkieł. Przyjemna atmosfera. Wraz z żoną... Adam Ania - opinia (1) Są najlepsi. Obsługa i kompetencje na najwyższym poziomie. Ania Sebastian - opinia (1) Wszedlem poogladac, wyszedlem z zamowionymi okularami :) - świetne miejsce. Sebastian
Tadeusz - opinia (1) Świetny wybór oprawek, nowoczesne, wysokiej jakości, wyróżniający się design.... Tadeusz Małgorzata Pływaczyk - opinia (1) Pozytywnie oceniam bogaty i piękny asortyment oraz fachową obsługę. Małgorzata Pływaczyk Adam - opinia (1) Zakupione okulary porażka pierwszy i strzał w 10. Myśle, ze to nie moje... Adam Anna - opinia (1) Czuję że mam na sobie biżuterię i to piękną Anna Kasia - opinia (1) Tu dobiorą okulary które Cię określą Kasia Jan - opinia (1) Miła obsługa, badanie wzroku przeprowadzone profesjonalnie. Duzy wybór... Jan Maciek - opinia (1) Pięknie urządzony salon optyczny. Trochę schowany w pobliżu dużych osiedli.... Maciek Basia - opinia (1) Wizyta przebiegła w miłej atmosferze, a jednocześnie było bardzo... Basia Aga - opinia (1) Bardzo udana wizyta. Profesjonalne badanie wzroku, idealnie dobrane oprawki,... Aga Kaja - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z wizyty. Profesjonalnie, rzeczowo i miło. Okulary... Kaja Piotr - opinia (1) Bardzo polecam to miejsce, przeogromny wybór trafiłem tam niestety na samym... Piotr Anna - opinia (1) Bardzo profesjonalnie podejście do klienta, przemiła obsługa i szeroka... Anna Sebastian - opinia (1) Duża przyjemność w przymierzaniu fajnych oprawek. A i tak wybrałem z... Sebastian Anetka - opinia (1) Salon w urokliwej dzielnicy. Ogromny wybór oryginalnych, niepowtarzalnych,... Anetka Agnieszka - opinia (1) Oprawki z z tego salonu to jak,,wisienka na torcie,, Szukasz dobrej jakości... Agnieszka Ola - opinia (1) Niezwykle profesjonalne podejście do klienta plus ogromny wybór jedynych w... Ola Eja - opinia (1) Wszystko na najwyższym poziomie. Eja