Wiesia - ocena (1) Bardzo życzliwi, pomocni pracownicy. Przełożyli mi szkła progresywne do nowej... Wiesia Dorota - ocena (1) Okulary odebrałam już jakiś czas temu i jestem zachwycona.Badanie wzroku na... Dorota Dorota B. - ocena (1) obsługa, wybór oprawek - superrrr :-) Dorota B.
Magic - ocena (1) Super obsługa, Panie bardzo empatyczne. Serdecznie polecem. Magic Grzegorz - ocena (1) Moja wizyta w salonie zapadnie długo w mojej pamięci.Profesjonalna Obsługa na... Grzegorz Beata - opinia (1) Profesjonalna i szybka regulacja okularów do tego bardzo miła obsługa... Beata Dot - opinia (1) Polecam. Bardzo prefesjonalna obsługa, duża pomóc przy doborze okularów,... Dot Ula - opinia (1) jestem bardzo zadowolona, duży wybór i niezłe ceny, obsługa bardzo dobra Ula Alina - opinia (1) Pierwsze oprawki ponad 30 lat temu, nigdy się nie popsuły, potem skusiłam... Alina Marcin - opinia (1) Pierwszy raz moje kroki skierowałem do Pana Michała poszukując moich drugich... Marcin Iwona - opinia (1) Trafiłam do salonu kierując się opiniami klientów i nie zawiodłam się. Bardzo... Iwona elżbieta - opinia (1) Przemiła pani uratowała w sobotę moje okulary, dzień prze wyjazdem na urlop.... elżbieta Paulina - opinia (1) Profesjonalnie i miło pod każdym względem - bardzo polecam! Paulina Kasia, 47 lat. - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona z dokładnego i szczegółowego badania wzroku.... Kasia, 47 lat. Mała Mi_008 - opinia (1) Korzystam z usług Salonu od Kilku lat ,jestem Bardzo Zadowolona z obsługi i... Mała Mi_008 Ewa - opinia (1) Niezwykle miła i profesjonalna obsługa (jeszcze raz podziękowania dla pani... Ewa Adriani - opinia (1) Obsługa salonu jest absolutnie perfekcyjna.Wysoka kultura i pełny... Adriani Igor Dawidenko - opinia (1) Od 30 lat kupuje okulary Tylko i wyłącznie w tej firmę i dzięki Tylko i... Igor Dawidenko Igor - opinia (1) Od 30 lat kupuje okulary Tylko i wyłącznie w tej firmę i dzięki Tylko i... Igor J. - opinia (2) Są najlepsi dlatego do salonu Orkisz jadę z samego Gdańska. Pełen... J.