Optyk Przymorze

Salony optyczne

Gdańsk, Opolska 3

Adriani - opinia (1) Obsługa salonu jest absolutnie perfekcyjna.Wysoka kultura i pełny... Adriani Ania - opinia (1) Są najlepsi. Obsługa i kompetencje na najwyższym poziomie. Ania Rafał - opinia (1) Co tu dużo pisać. Jeśli jesteś z Gdańska to nie ma sensu szukać innego... Rafał
Zdecydowanie TAK (1) Skorzystałem z Państwa usług sugerując się opiniami w Internecie i się nie... Damian Poszedłem za namową żony i nie zawiodłem się! (1) Od wszelkiej maści okulistów czy też dentystów raczej stronię, ale kilka dni... Andrzej Zdecydowanie polecam (1) Bardzo miła, profesjonalna obsługa, przystępne ceny Karolina Najlepsi w Europie (1) Robiłem okulary najwięcej w Szwecji ale tu jestem najbardziej zadowolony.... Piotr Naprawde Godny Polecenia (1) Witam rzadko wystawiam pozytywną opinie ale tutaj muszę bo naprawdę bardzo... Darek SUPER OPTYK!!!!!! (1) Świetna obsługa - Pani w sklepie bardzo pomocna i zarazem wyrozumiała,... Przemek Polecam ten zakład (1) Jestem bardzo zadowolony z obsługi i usługi, którą wykonano dla mnie. Paweł Najlepszy Optyk!!! (1) Zacznę od podkreślenia fenomenalnej postaci Pana, który tam pracuje. Sprawił... Honorata Super optyk .Polecam sedecznie (1) Po raz drugi wyszłam bardzo zadowolona.Miła i profesjonalna obsługa co nie... Aleksandra R Polecam (1) Bardzo miła obsługa, szybki termin wykonania i bardzo dobry kontakt. Futerał... Magda Polecam za fachowość i terminowość (1) Trafiłam przez przypadek, zakład zlokalizowany niepozornie w sypialni... Iwona Polecam! Polecam! Polecam! Oraz dziękuję :-) (1) Tak jak w nagłówku, mam ogromną przyjemność podziękować Pani Kasi za... Grażyna J. Gorąco polecam (1) To od niedawna mój lubiony salon optyczny. Trafiłam na Opolską za namową... Wioletta Rewelacyjny optyk (2) Gorąco polecam ten właśnie salon optyczny. Profesjonalna obsługa, bardzo... KB "Najlepszy optyk w mieście!!!" :-) (1) Tak jak w tytule! Od wielu lat korzystam z usług optycznych i nareszcie... Karol wreszcie solidna firma (1) Bardzo miło mi wypowiedzieć się w kwestii profesjonalizmu i solidności W... Marzena Optyk Przymorze Opolska (1) Okulary noszę od wielu lat ale nigdy dotychczas nie spotkałam się z tak... Barbara