Optyk, optometrysta

Salony optyczne

Gdańsk, Stągiewna 19

Wymiana szkieł w okularach korekcyjnych (1) Sprawnie i w miłej atmosferze. Dodatkowo przy okazji wymiany szkieł zostały... Tomasz Doskonała, profesjonalna obsługa! polecam! (1) dokładne i profesjonalnie badanie wzroku, bardzo sympatyczna obsługa i miła... Marta z Gdańska Wspaniały dobór soczewek. (1) Byłem tam dobierać soczewki. Jestem bardzo zadowolony, wszystko poszło sprawnie. Filip
Cała moja rodzina zamawia okulary tylko w tym salonie (1) Dobre i cierpliwe badanie wzroku i dobieranie okularów - nawet u osoby z... Paweł_Ch. Doskonała , profesjonalna obsługa. (1) Badanie wzroku na doskonałym sprzęcie.Duży wybór opraw i szkieł.Szybkie... M.S. Bez konkurencji (1) Na 3 pary pary okularów które miałem w życiu 2 zrobiłem właśnie w salonie na... vonjanoloff Rewelacja (1) Chodziłem po całym gdańsku by pierwszy raz kupić soczewki. To się oczywiście... Maciek Super optyk! (1) Świetny w pełni profesjonalny dobór okularów i soczewek kontaktowych,a... Agnieszka Stefaniak chyba najtańsze okulary w centrum..... (1) chyba najtańsze okulary w centrum..... remek