Niepoważne traktowanie klienta do mało powiedziane (1) Oddałem moto w czerwcu na wymianę oleju, filtra i przegląd. Po drodze wyszła... Wicia Bardzo zadowolony (1) Praca na medal, odświeżenie po zimie, zmiana kilku podzespołów, części... Sylwek Co tu pisać brak słów (1) Do dziś sciema, brak odbierania telefonów prywatnego i służbowego. Zaraz... Slawek
Tanio (2) Dobra i fachowa pomoc w naprawie i cenna oczywiście atrakcyjna. Człowiek zna... Seba Wszystko super POLECAM (2) Generalny remont silnika wyszedl idealnie, serdecznie polecam i pozdrawiam Grzesiek Serwis i naprawa (1) Polecam ten Serwis MOTO-SKUTER na Świętokrzyskiej . Oddałem własne 2 kołka... Wladek -Router Grande Zdecydowanie nie polecam (1) Ludzie omijajcie ten warsztat szerokim lukiem, pojechałem swoja Honda NT 650... Piotr Masakra (1) Kilka tygodni oczekiwania i brak jakiejkolwiek reakcji. Po zapewnieniu że... romero16021 Czyszczenie synchronizacja gaznikow (2) 3 tygodnie to zdecydowanie za krotko dla p. PAWLA. Czyszczenie I... Michal Profeska i szybka obsługa (1) Mialem ostatnio problem po wypadku dzikiem, od znajomego otrzymalem kontakt... DTM serwis (1) bardzo dobra i fahowa obsługa cenowo ok grzegorz Pomoc kiedy naprawde potrzebujesz (1) Oddalem CPI SM 49cc do Orange-Motors _ nie palił (ciężki temat wszytko od... RAfał Idealnie (1) Wymiana filtrów, wszelkich płynów w moto oraz korekta rozrządu. Pełen... Mikołaj POLECAM - szybko i solidnie! (1) Polecam ten warsztat! Gość podjął się bez oporów serwisu słoweńskiego... Jakub Bardzo fachowy warsztat (1) Bardzo miła i fachowa obsluga na miejscu w warsztacie jaki i telefonicznie... Zipp Quantum R 2T Polecam ten warsztat (1) Wszystko szybko sprawnie i rewelacyjnie. nie ma robienia na pałę tylko... Mateusz Kompetentni i fachowi (1) Bardzo fachowa i miła obsługa. Super naprawa. Mało takich ludzi kompetentnych... Tomek Super (1) Super serwis-serdecznie polecam. Nigdzie indziej nie oddaje moich 2 kółek.... Janek Naprawiona skrzynia biegów w Piaggio (1) Oddałem do naprawy Praggio z uszkodzoną skrzynia biegów. 2 dni skrzynia... Radek Honda Rebel (1) Witam, chciałbym bardzo pochwalić profesjonalne podejście "kadry" warsztatu.... Grzegorz