OrchiDental

Ortodonci Stomatolodzy Medycyna estetyczna

Gdańsk, Marcina Dragana 15B

Paulina - ocena (1) Gorąco polecam! w szczególności Panią Anie- Higienistkę, cudowna kobieta,... Paulina Agata - opinia (1) Polecam bardzo serdecznie! Doktor Asia jest przede wszystkim cierpliwą,... Agata Paweł Nowak - opinia (1) Bardzo profesjonalne podejście, leczenie bez bólu, uśmiechnięty personel,... Paweł Nowak
Agnieszka - opinia (1) Bardzo gorąco polecam. Ortodoncja na wysokim poziomie. Jestem zadowolona z... Agnieszka Bardzo polecam! (1) Przede wszystkim za profesjonalną obsługę oraz indywidualnie dostosowany plan... Magdalena Bardzo miło i przyjemnie (1) Znajoma poleciła mi ten gabinet. Robiłem sobie aparat. Przesympatyczna Pani... Szymon Polecam (1) Super obsługa i przystępne ceny. Gorąco polecam Julia Polecam! (1) Polecam ten gabinet, zarowno stomatologia I ortodoncja na wysokim poziomie.... Pacjent Polecam!!! (1) Polecam! Jakość usług na najwyższym poziomie. Bardzo indywidualne podejście... Monika Super! (1) Przemiła atmosfera. Panie są profesjonalne i robią wszystko, żeby ratować to... Miłka Bardzo profesjonalnie (1) Byłem razem z żoną i muszę pochwalić wbrew poprzednim opiniom. Bardzo miła... Smiths SUPER (1) Wykupiłam scaling i piaskowanie na groupon.pl Jestem bardzo zadowolona. Mam... j..36 BARDZO DOBRZE:) (1) Wykupiłam scaling, piaskowanie i fluoryzację w ramach Grouponu. Jestem bardzo... T27