Orchid Beauty

Salony kosmetyczne Przedłużanie rzęs

Gdynia, Wzgórze Bernadowo 291

Opinia (1) Nie polecam. Kosmetyczka, w trakcie przedłużania rzęs, wykazała się brakiem... Ziuta Szczerze polecam (1) Jestem już stałą klientką Pani Martyny, i szczerze mogę polecić to miejsce.... Karolina Pełen profesjonalizm! Serdecznie polecam ! (1) Pełen profesjonalizm : doskonała jakość wykonanych usług (Panie dbają o... Sylwia
POLECAM (1) Korzystałam z usług salonu Orchid Beauty. Jestem bardzo zadowolona, ofertę... Ewelina POLECAM (1) Korzystalam z usługi poprzez groupon, tym bardziej jestem zadowolona, bo... Marta polecam! (1) Jestem stałą klientką salonu kosmetycznego Pani Moniki i polecam! Wszystkie... Agata Rewelacja! (1) Polecam wszystkim wymagającym klientom. Korzystałem z usług salonu... Bartek Serdecznie polecam! (1) Pani Monika jest profesjonalistką w każdym calu. Korzystam z usług salonu... Ola K. bu joa - opinia (1) Jestem bardzo zadowolona ze świadczonych usług w tym salonie kosmetycznym.... bu joa Rewelacja (1) Przemiła Pani, doradzi, wytłumaczy co robi w danej chwili. Nie zagaduje na... Ada Zachwycona (1) Byłam już kilka razy w Orchid Beauty, masaż i zabiegi wykonane przez Panią... Lucyna opinia na temat salonu (1) To prawda ze uslugi w salonie u pani Moniki to sama przyjemnosc.Jestem stala... Gina polecam wszystkim (1) pani Monika jest profesjonalistką, a przy tym jest miła i zawsze... Joanna polecam! (1) korzystałam z oferty grupera, usługa wykonana solidnie, w miłej atmosferze,... Gosia Mój salon ulubiony:) (1) Same plusy-co tu dużo pisać. Korzystałam parokrotnie z oferty salonu,... Amelia A. Naprawdę wart polecenia (1) Wspaniały klimat,przemiła obsługa,a przede wszystkim fachowa. Robiłam już... Klaudia.N Mój ulubiony salon:) (1) Moja historia z Orchid Beauty zaczęła się w październiku. Do salonu zawitałam... Martyna