Jacek - ocena (1) Profesjonalne podejście do klienta oraz całej transakcji, sprzedaż mieszkania... Jacek Wiktor - ocena (2) W sierpniu tego roku wynająłem lokal usługowy za pośrednictwem agencji,... Wiktor Ziemowit - ocena (1) Szczerze polecam Agencje Orfin. Zakup mieszkania przebiegł bez żadnych... Ziemowit
Magdalena - ocena (2) Jestem z firmą Orfin Nieruchomości już od 2004 roku, za ich pośrednictwem... Magdalena Antoni - opinia (1) Bardzo serdecznie polecam współpracę z Panią Joanną! Kontrahenci zwykle... Antoni Karolina Ch. - opinia (1) Profesjonalna i konkretna obsługa przy sprzedaży domu. Dziękuję Pani Asi Kar... Karolina Ch. Dorota Mirska - opinia (1) Pełen profesjonalizm pod każdym względem. Polecam każdemu kto chce kupić lub... Dorota Mirska Julia - opinia (1) Serdecznie polecam usługi Agencji Orfin Nieruchoomości. Za pośrednictwem Pani... Julia Maciej - opinia (1) Współpracuje z Agencja od kilkunastu lat. Zawsze solidnie profesjonalna obsluga Maciej Estera - opinia (1) Z Agencją Orfin znalazłam dogodny lokal. Pani Asia, która zajmowała się mną... Estera Tomek - opinia (1) Fachowa, bezpieczna agencja :) czyli moje nowe mieszkanie Tomek T - opinia (1) Polecam za bezzwłoczną prezentację mieszkania na wynajem i równie szybkie... T OlaD - opinia (1) Polecamy Pana Tomka. Wynajął nasze mieszkanie bardzo szybko. Wszystkie... OlaD Maurycy - opinia (1) Zakupiłem swój apartament dwa tygodnie temu za pośrednictwem biura Orfin... Maurycy Antoni - opinia (1) Mieszkam za granicą zleciłem sprzedaż mieszkania, usługa wykonana perfekcyjnie. Antoni Janusz - opinia (1) Mimo masy pracy i skomplikowanej transakcji Pani Lidia przeprowadziła całość... Janusz Profesjonalna obsługa (1) Jestem bardzo zadowolona z usług agencji Orfin. W szczególności... Ewa Szymańska Posrednictwo w sprzedazy mieszkania. (1) Bardzo profesjonalna pomoc ze strony pracownikow jak i wlasciciela... Dorota Zyla Wynajem (1) Pośrednictwo w wynajmie mieszkania bardzo skuteczne. J.Złotoś Zakup mieszkania (1) Szukałem apartamentu i biura do obsługi, znajomi polecili mi agencję Orfin,... Maciej