Damian - ocena (1) Świetna zabawa! Trochę jak żeglarstwo błotko chlupie, wszystko się kołysze.... Damian Darek - ocena (1) Tomek to oaza spokoju i jeden z najbardziej doświadczonych Tereniarzy. Żadna... Darek Maciejro - ocena (1) Bardzo fajnie i profesjonalne szkolenie godzina mało Maciejro
Scott - ocena (1) Really enjoyed the experience, Tomek is very knowledgeable, very good car and... Scott Jacek speckredytowy.pl - ocena (1) Nie sądziłem, że aż tak mi się to spodoba! Świetna zabawa, adrenalina we krwi... Jacek speckredytowy.pl Edyta - ocena (1) Nie polecam! Proszę się zastanowić przed wysłaniem dziecka na kolonie/obóz z... Edyta Mateusz - ocena (1) Zdecydowanie polecam jazdawterenie.pl. Tomasz jest instruktorem z bardzo... Mateusz Paweł - ocena (1) Jestem już właścicielem auta terenowego, chciałem jednak podnieść swoje... Paweł Aleksandra - ocena (1) Off-road z Tomaszem przerósł moje wszelkie oczekiwania. Bardzo dobry kontakt,... Aleksandra Marcin z ekipą - ocena (1) i to jest prawdziwe szkolenie off road, instruktor nie żałuje maszyny.... Marcin z ekipą Marcin - opinia (1) W zestawieniu cena & ilość atrakcji są bezkonkurencyjni! Do tego piękne... Marcin Marian - opinia (1) Świetnie poprowadzone, ciekawe zajęcia dla dzieci w otoczeniu natury Marian Natalia - opinia (1) Jak dla mnie najlepszy Park Linowy w całej Polsce, polecam każdemu z całego... Natalia Adrian Wietek - opinia (1) Emocje nie z tej ziemi Adrian Wietek Legionista - opinia (1) Urodzinki zrealizowane super. Ciekawe programy do wyboru i świetna kadra... Legionista Adam - opinia (1) super podejscie do dzieci i klienta Adam WuSzu - opinia (1) Profesjonalnie a przy tym wesoło i ciekawie!nDzieci zachwycone. WuSzu roccogdansk - opinia (1) Amelia i Igor są wspaniali i nie sprzedają przeterminowanych soków. Obsługa... roccogdansk stokrotka - opinia (1) Wszystko ok. Jedyna trudność , to odbieranie dzieci z różnych miejsc w... stokrotka Mtar - opinia (1) Córka baaardzo zadowolona z półkolonii! Ważenia Super Świetny rozklad zajęć!... Mtar