romantycznie z zimną pizzą (1) wybrałam się z mężem na pizzę, nowy lokal, ok, czemu nie? blisko więc warto... YOLA Odradzam!!! (6) Kupiłem swego czasu kupon groupona do tej "restauracji", ale jak to czasem... gdynia obłuże Nigdy tam nie wrócę (1) Nie wiem co do pizzy ale ostatnio jadłem tam ich "chińskie "specjały krok... niezadowoleni klienci
Rewelacja (2) zamawiałam jedzonko do domu, pyszna wołowina z ryżem smażonym i zielonym... karina Ekstra (3) Bardzo dobre jedzenie, w świetnych cenach. Pyszna zupa tom-yum, pizza... Dudi Warte uwagi. (1) Zamówiłem trzy pizze i jeden kubełek chiński. Pizza jak zawsze była smaczna i... Andrzej Na prawdę , ale to na prawdę beznadziejne jedzenie , skad nazwa Orienalna ? (1) Na prawdę można wydać lepiej pieniądze niż tam. odradzam w 100%. A na miejscu... gość Superr!!!!!!!! (2) Po przeczytaniu poprzedniczki bałem sie ale zaryzykowałem. I powiem tylko że... Tom Zenada !!! (1) Chiński kubek to porażka !!! Zwykly makaron z wody, zalany sosem - czyli... rozczarowany porażka! (1) Cytat z reklamy: "Zastanawiasz się, gdzie tym razem smaki rozpieszczą Twoje... Rozczarowana zdecydowanie NIE (1) Zachęcona ulotką pojechałam.Nazwa orientalna,a w środku fototapety z nowego... Ewa