Ortodonta Gdańsk

Może zna ktoś dobrego ortodonte na terenie Gdańska?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

umówiłam się na konsultację do tego
http://www.ortodonta.freehost.pl/index.htm a tu więcej opinii

http://www.znanylekarz.pl/8700/gabinet-ortodontyczny-czajkowski-andrzej/ortodonta/gdansk

ale dopiero po 5 sierpnia będę mogła wyrazić swoje zdanie, pierwsza wizyta konsultacyjna 70 zł, zrobienie wycisku szczęk 50 zł
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

ja chodziłam do dr Marzena Mokwa-Krupowies, przyjmuje w gdańsku na Tetmajera to jest, boczna od Wita Stwosza, jak jedzie tramwaj do Oliwy to za uniwerkiem. Cen nie pamiętam, bo jestem juz prawie 2 lata po zdjeciu aparatu. gorąco polecam ta Panią- jest świetnyą specjalistka i miłą osoba.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

http://www.znanylekarz.pl/8680/indywidualna-specjalistyczna-praktyka-lekarska-marzena-mokwa-krupowies-stomatolog-specjalista-ortodoncji/ortodonta/gdansk
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

no nie wiem-ja jestem mega zadowolona z wyników, ale każdy może mieć inne zdanie.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

Umówiłam się Aniu tam gdzie ty,ale dopiero na 10 sierpnia.Więc daj znać jak wrażenia po konsultacji ;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

ok :), ja już byłam u 2 ortodontów ale do 3 razy sztuka:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

znalazłam jeszcze kilka opinii

http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/9326/Andrzej-Czajkowski/ortodonta/Gdansk
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

polecam Zdrowy Usmiech na Jaśkowej Dolinie.. koszty jak wszędzie ale to był mój pierwszy wybór i nie żałuję!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

giga jestem po konsultacji, lekarze konkretni, wyjaśnili wszystkie moje wątpliwości, leczenie ok 2lat, ceny łuków zależne od modelu bodajże 2200, 2800, 3200, koszt wizyty z 1 łukiem 100zł, z 2ma- 150zł, pierwsza wizyta konsultacyjna 70zł, a wycisk szczęk 50zł,

pozdrawiam:)

p.s. mam nadzieję, że będziesz równie zadowolona jak ja:), czekam na relacje;)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

Kurcze,nie poszłam na wizyte bo dziecka nie miałam z kim zostawić... pon jeszcze raz się umówię :(
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

dr Czajkowski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

witam , też poszukuję dobrego ortodonty który naprawi szkody po innym . zastanawiam się miedzy curodental, LEK.DENT. JUSTYNA HOROSZKO-CZAPLA a klinika zdrowego uśmiechu we wrzeszczu na jaskowej dolinie .
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

Ja polecam prawdziwych specjalistów, czyli dr Słomińska, który jest Kierownikiem Katedry Ortodoncji na Akademii, lub Marcin Niekra
Tam trafiają tylko trudne przypadki
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

Akurat tych omijać szerokim łukiem! Niestety ja tego nie zrobilam i.żałuję. Polecam poczytać w necie....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

Którego wybrałaś?:D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

Ja korzystałam z pomocy dr Iwony Gnach-Olejniczak:) Dobrze dobrała mi aparat ortodontyczny :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Ortodonta Gdańsk

A co to znaczy że aparat jest "dobrze dobrany" troszkę się tym interesuje bo chce założyć i przecież (jako mgr inż) zasada pracy i wymuszenia siły na zębie jest taka sama w każdym aparacie. Nie rozumiem.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Super! Tylko, że przyjmuje we Wrocławiu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

u mnie sprawdzila się Pani z Dental-Pro. Przesympatyczna, robi świetną robotę :) Polecam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Gdzie lepiej zrobić okulary? (72 odpowiedzi)

J.w. Zastanawiam sie pomiędzy Vision Express a Centrum okulistycznym OPTIMUM na chełmie...może...

Chirurg stomatolog dobry (3 odpowiedzi)

Muszę usunąć parę zębów na raz. Jestem panikarą. Kogo Państwo polecacie najlepiej Gdańk Oliwa -...

Trądzik różowaty - jak sobie z nim radzić? (148 odpowiedzi)

hej, od ponad 4 lat borykam się z problemem skóry- trądzik różowaty są etapy że jest zaleczony i...