Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

Temat dostępny też na forum: Rodzina i dziecko Rodzina i dziecko bez ogłoszeń
Będę wdzięczna za opinie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

UP up up
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

Moje dzieci uczęszczają do OAP tyle że na Krzemową !!!! Jestem bardzo zadowolona , ba ja to ja ale dzieciaki !!! Polecam !!! Przedszkole naprawdę wspaniałe ciągle się coś dzieje , panie bardzo miłe . Osobiście jesteśmy zachwyceni :)
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

moja przyjaciolka tam pracowala jako opiekunka tak, a z wyksztalcenia pedagog. Nie polecam na taka ilosc dzieci zbyt malo pan do opieki, czesto gesto w mlodszych grupach nie chce sie paniom wychodzic i ubierac wolą puscic bajke. Opiekunki sa przeciazone, bo i sprzatnie toalet, stolikow to i jeszcze opieka.Nie ma pan do pomocy ... Wlascicielka mysli tylko o zysku. .. Panstwowe lepsze, bynajmniej kontrole z kuratorium, a tu zwykla dzial. gosp. Moze pomysl o przedszkolu panstwowym ktore przyjmuje po godzinach, jest takie w gda gł bodajże na ławniczej a konkretniej obok młyna.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

czyżby ktoś zlecił reklamę przedszkolnych zajęć w innej placówce. Dobrze jest tam ,gdzie nas nie ma. Pani z przedszkola z Gdańska Głównego też różnie pracują szczególnie na popołudniowych - dodatkowych zajęciach.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

A ktoś tu chyba mówi nie prawdę ! Dzieci wychodza na dwór zwsze jak jest ładna pogoda i nie pada - wiem bo moje dzieci uczęszczaja do OAP . ....Panie wolą puścić bajki ..... Tyle że w całym przedszkolu nie ma telewizora - hahaha ! Chyba że chodzi o bajki z płytki do słuchania.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

Jest telewizor.... Widać nawet na zdjęciach na stronie. Ale to oczywiście nie oznacza, że jest na co dzień wyorzystywany.
My jednak się nie zdecydowaliśmy.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

Moja córka uczęszczała tam przez jakiś czas!Moje podsumowanie:Paniom nie chce sie chodzic sie na spacery, bywało tak, że dzieci w ciągu miesiąca były max 3-4 razy. Właścicielka naprawde nastawiona tylko na zyski. Najbardziej złe wrażenie zrobiła na mnie pani kierowniczka z sosnkowskiego!do tego panie sprzątają i używają środków chemicznych do tego, wtedy, kiedy dzieci sa jeszcze w przedszkolu!!!porażka!!
Ogólnie nie polecam!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

Pani Kasia i Pani Beatka( z grupy starszaków) są naprawde zaangażowane! Widac ich poswięcenie i troskę. Ze spacerami bywa róznie, teraz, gdy jest cieplutko, dzieci wychodzą codziennie!!Gorzej było jesienią i zimą...a przecież młody organizm trzeba uodparniać a nie trzymać "przy piecu"....codzienne spacery są bardzo ważne, chociaż pół godzinki...tak zalecają pediatrzy...niezależnie od pogody.
Jeżeli natomiast chodzi o panią kierowniczkę, właśnie z sosnkowskego, to na mnie też nie zrobiła dobrego wrażenia.
Moje dziecko bardzo lubi Panie, które się nim zajmują....a to jest duży plus!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 2

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

Pani Bożenka, są tam dwie, ja mówię o tej w okularach, z grzywka i krótkimi włosami, opiekunka i sprzataczka zarazem, lubi popychać dzieci, gdy jej cos się nie spodoba!! Jest beznadziejna, i widać, że pracuje tam za karę!!!
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 7

Re: Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego

moje dziecko chodzi na Sosnowskiego od roku , jesteśmy BARDZO zadowoleni, Panie są zaangażowane ( Pani Bożenka jest jedna z tych Pań , którą moja córka lubi najbardziej - w ogóle nie rozumiem skąd wzięło się Pani jakieś popychanie- nie wierzę w to ani trochę!!!!) , Panie Dyrektor również zawsze są do dyspozycji rodziców i ja osobiście złego słowa nie potrafię na ich temat powiedzieć. Moje dziecko z chęcią uczęszcza do tego przedszkola i w przyszłym roku szkolnym również będzie. Ja POLECAM i to bardzo.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Oruńska Akademia Przedszkolaka Sosnkowskiego opinia

Opiekunki bardzo ciepłe i zaangażowane, tym bardziej, że mają za zadanie nie tylko opiekę nad dziećmi, ale i sprzątanie.

Właścicielki nastawione wyłącznie na zysk. Przy wysokim czesnym i dopłatach z miasta, żenującym wydaje się fakt, że nie wysilą się nawet na ładne torebki na prezenty mikołajkowe opłacone już i tak przez rodziców (15 zł). Dzieci dostały byle jakie (nie wysiliły się Panie) upominki w smutnych foliowych woreczkach. Nie stać Pań na 1 zł dla każdego dziecka na ładną świąteczną, kolorową torebeczkę? Patrzyłam na te mizerne "coś" z niedowierzaniem, ze można tak potraktować dzieci. Teraz wigilia w przedszkolu i znowu żebranie o słodycze na stół... Tu nie chodzi o pieniądze tylko o odrobinę eleganckiego zachowania i dobrego smaku. W innym prywatnym przedszkolu nie odczułam takiego nastawienia wyłącznie na wyciąganie pieniędzy od rodziców. Smutne.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 0

witam moja córka chodzi już 2 rok w tamtym roku byłam zadowolona ale teraz nie

otwierają okna jak w pomieszceniu są dzieci i twierdzą że tego nie robią długo nie wychodziły dzieci na drór kiedy zrobiło się zimn i dzeszczowo zaczeły mychodzić dzieci chorują na potęgę polityka wychowawcy mało dzieci churaaaaaaaaaaaaaaa
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O którą placówkę konkretnie chodzi?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Proszę o świeże opinie na team akademii przedszkolaka, oddział przy ul. Sosnkowskiego 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

O co pytasz konkretnie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Szczerze nie polecam. właścicielki nastawione jedynie na zysk, nie liczą się ani z dziećmi ani z personelem. Rodzice są zmuszani do podpisywania oświadczenia i zgody na ponoszenie kosztów za udział w zajęciach rytmiki ładnie nazwanej warsztatami muzycznymi. Dodatkowo jest obowiązek zapisania dziecka na zajęcia z języka angielskiego 5x w tygodniu. Każdy rodzic podpisuje indywidualną umowę z Panią która prowadzi takie zajęcia we wszystkich przedszkolach. Przypominam, że zajęcia rytmiki i 2x w tygodniu z języka angielskiego są w podstawie programowej i nie jest to koszt który ponoszą rodzice. Na jakiekolwiek zwrócenie Właścicielkom uwagi jest jedna odpowiedź: proszę zmienić przedszkole. Ponieważ od tego roku przyszły nowe dzieci (3-latki) na zebraniu pokazówka i zaproszono Dyrektorkę Przedszkola (wymóg konieczny aby każde przedszkole taką osobę miało). Kłamliwe teksty o tym, że bywa tu ciągle. W ciągu całego okresu jak dziecko uczęszcza do przedszkola nigdy wcześniej nie widziałam tej kobiety na oczy. Zabawki, niestety, pamiętaj chyba czas gdy przedszkole było jeszcze prywatne, nowych brak. Co roku rodzice otrzymują listę z wytycznymi odnośnie wyprawki całkowity koszt zakupu to grubo ponad 100zł. Właścicielki w żaden
sposób nie poczuwają się do jakichkolwiek inwestycji w materiały bądź zabawki
dla dzieci. Panie przedszkolanki to cudowne osoby, tylko one ratują wszystko
choć i tu ogromna niesprawiedliwość bo oprócz opieki na dziećmi przygotowują
wszelkie umowy dla rodziców, wydają kwitki dotyczące płatności, przyjmują
pieniądze itp. Ktoś oszczedza na stanowisku intendentki, bo po co skoro można tym za darmo obarczyć innych. Skarga do wydziału rozwoju społecznego poszła, mam nadzieję, że chociaż trochę krwi Właścicielkom napsuje a inni rodzice przemyślą zanim zapiszą dzieci do którejkolwiek z placówek.
popieram tę opinię 8 nie zgadzam się z tą opinią 1

O która placówkę chodzi? Sosnkowskiego 1
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My jesteśmy zadowoleni z opieki, a koszt wyprawki 100zł to nie jest jakiś duży wydatek.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 4

Moje Dziecko jest zadowolone a zajęcia z angielskiego i rytmiki to duży plus w rozwoju malucha.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 4

Dwa pochlebne wpisy w ciągu jednej godziny, z jednego IP. Panie właścicielki dbają o lepsze opinie!! Gratuluję, nikt się nie zorientuję ;)
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zajęcia z rytmiki są w każdym przedszkolu w podstawie programowej. Natomiast tutaj są ładnie nazwane warsztatami muzycznymi i są dodatkowe płatne. Religia też jest płatna:(
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Konserwacja podwozia (34 odpowiedzi)

Witam, Czy może mi ktoś poleci w Gdańsku miejsce, gdzie mógłbym zakonserwować podwozie w...