Beata - opinia (1) Podłogi mega! Kolejny raz zaufałam firmie i nie zawiodłam się. Polecam... Beata Beata - opinia (1) Kolejny już raz mam przyjemność korzystać z usług Firmy Orzel i z pełnym... Beata Polecam! (1) Profesjonalnie i terminowo. Dobry kontakt z Panem Markiem z salonu na łódzkiej. Pawel
Polecam! (1) Szukałem podłogi drewnianej w przystępnej cenie do nowego mieszkania. W... AO Polecam! (1) Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z firmą orzeł. od pomiarów po montaż... Agata Zdecydowanie polecam! (1) Współpraca z firmą wzorowa na każdym z etapów realizacji. Szczególne... Iwona Paulina - opinia (1) Według zapewnień sprzedającego wybrana deska dębowa miała okazać się solidnym... Paulina DRZWI (1) Jestem mile zaskoczona fachową obsługą i doradztwem w firmie ORZEŁ. Duży... Helena polecam! (2) Jestem częstym klientem firmy Orzeł - polecam bardzo - duży wybór drzwi i... Marta Salon ORZEŁ o/Gdynia (1) Ja skorzystałem z oferty drzwi w salonie Orzeł w Gdyni. W końcu ktoś... Szymon Polecam!! (drzwi wewnętrzne) (1) Tak jak myślałam, z drzwi tak jak i z podłogi jestem również zadowolona :)... Magda Skorzystałam już drugi raz (1) Z usług firmy skorzystałam już po raz drugi. Najpierw 3 lata temu na... Magda Panele Balterio, Sensa (1) Bardzo duży wybór paneli, dobrej jakości w przystepnych cenach. Szybka... ttt2 Drzwi wewnętrzne i zewnetrzne (1) Zamówiony kmpl. drzwi firmy PORTA - spory wybór. Realizacja w terminie.... ttt2 POLECAM !!! (1) Witam ! Polecam podłogi i montażystów z firmy Orzeł. Montaż szybki i... Andrzej I POLECAM ! (1) Witam ! Bardzo polecamy współpracę z firmą ORZEŁ, kontakt znakomity, duży... Andrzej I Sklep godny polecenia (1) Wszystko w najlepszym porządku,miła obsługa znająca się na rzeczy. Natalia Polecam, szczdególnie jak się potrzebuje fachwej porady (1) Kupiłam w tym sklepie podłogę i jedstem naprawdę zadowolona, bo to pierwszy... Pani domu super drzwi na zamówienie (1) WItam szczególnie polecam drzwi. Jeżeli ma ktoś specjalne życzenie odnośnie... Alicja Wurth spory wybór - weseli sprzedawcy (1) Ktoś nam kiedyś polecił ten sklep na Ujeścisku i dawno o nim zapomnieliśmy.... Ala i Marcin