Osiedle Fotoplastykon

Osiedle powstanie w rozwijającej się południowej dzielnicy Gdańska – Rębowie, w spokojnej i zielonej okolicy w otoczeniu wzgórz. Osoby aktywne znajdą tu dla siebie wystarczająco dużo terenów rekreacyjno-sportowych. Lokalizacja sprawia także, że miłośnicy wypoczynku nad wodą lub w lesie mają stąd blisko na Kaszuby.

Usytuowanie osiedla zapewnia też dostęp do punktów usługowych i ...
więcej
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 5

My również po zakupie ale w b8
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Teraz już takiej tragedii nie ma jak piszą
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Zgadzam się, kiedyś to była masakra.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 3

I mega się cieszę, że mamy tu ludzi z takimi super inicjatywami :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

O, dzięki, że pomyśleliście o osobach, którzy nie mają facebooka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

My już po zakupie w B7 (I p.), kupujcie, zebysmy mieli jakiś sasiadow:D
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 1

ja budynek b2, u nas nic nie smierdzi:P
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 4

O jakim budynku mowa?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Cześć! Poniżej znajdziecie link do ankiety, którą bardzo proszę wszystkich mieszkańców Flisykowskiego 1,3 i 15 o wypełnienie. Jest to ogromnie ważne, żeby pójść dalej z kolejnymi inicjatywami. Przekażcie link dalej osobom bez Facebooka przez maila czy sms.

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfTGRFOhtcB8rGeMZqVqi5G99XD23BDPli89eT-A24tgoP0eg/viewform
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 1

Oczywiście. Teraz to nie jest problem. Dwa lub trzy lata temu, szczególnie w okolicy OBI Przywidzka było naprawdę kiepsko i to często, ale dziś, po inwestycjach Oczyszczalni/Spalarni problem praktycznie nie istnieje.
popieram tę opinię 6 nie zgadzam się z tą opinią 3

Dzięki za info, też się nad tym zastanawiałam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Zapach nie jest uporczywy,zalatuje raz na jakiś czas przeważnie wcześnie rano 4-5 i czasami wieczorami...Mieszkam od marca i można policzyć na palcach jednej ręki ile razy był odczuwalny.
popieram tę opinię 12 nie zgadzam się z tą opinią 3

Re: Osiedle Fotoplastykon

Mam pytanie do mieszkancow - czy zapach że spalarni /kompostowni jest bardzo uporczywy?
Kolejne pytanie czy ktoś mógłby polecić firmę do montowania kuchni?
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Hej hej ja też mam mieszkanie na parterze w tym budynku ale jeszcze nie wykończone. Jak ci się mieszka? Nie przeszkadzaja zapachy?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Czemu nie widzę Pana w radzie? Czemu nie udziela się Pan pod swoim imieniem i nazwiskiem? Zapraszam naprawiać świat z nami, chyba ze jest Pan mocny tylko na forum :-) skoro tak dobrze zna się Pan na prawie i ustawach i wie dokładnie jak jest skonstruowany nasz akt notarialny to zapraszam. Z chęcią przekaże ten obowiązek Panu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 2

A co mamy tak konkretnie na Veidik ?
Zaczynamy od demontażu ... ?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

nie trzeba 51 % udzialow w tym samym czasie zgromadzic w jednym miejscu. wystarczy zebrac pelnomocnictwa od tych 51%. zycze powodzenia w naprawianiu swiata. i prosze troche poczytac np. ustawe o gospodarowniu nieruchomosciami
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 1

Cześć, żeby odwołać Veidik to te 51% udziałowców musiałoby się stawić osobiście na jedno spotkanie z notariuszem, deweloperem oraz Veidikiem i w tej sposób można ich tylko odwołać. Jeśli na razie problemem jest kliknięcie przez ludzi w necie to z chęcią popatrzę jak zbierasz tych ludzi, osobiście, w godzinach pracy, w wakacje, żeby odwołać Veidik :-) to nie są pół środki. Projekty uchwał które przedstawiliśmy to póki co jedyny sposób na nałożenie kontroli przez wspólnotę na Veidik ;-) a dopóki jest zarządca czyt Veidik to nie da się zorganizować zarządu.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Dorota!. moge tylko zyczyc powodzenia w tej bezsensownej misji. bo sens ma tylko: znalezienie minimum 3 chetnych do zarzadu wspolnoty. zebranie 51 % poparca (co nie powinno byc trudne bo umowy przeniesienia wlasnosci powinny juz byc wszystkie podpisane) oraz wybor zarzadu i podpisanie umowy z nowym administratorem. inne powolywane rady to półśrodek. a ta ola z veidik a to sie do pracy w warzywniaku nadaje a nie do zarzadzania naszym wspolnym majatkiem.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja również słyszałam od rodziny same złe opinie o firmie veidik. W konsekwencji także doprowadziło to do wypowiedzenia umów o administrowanie nieruchomościami (dotyczyło to kilku bloków na terenie Gdańska) . Nie mam złudzeń, że sposób działania tej firmy zmieni się.
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Osiedle Hiszpańskie - opinie i oceny (1979 odpowiedzi)

Osiedle Hiszpańskie powstaje w południowej części Gdańska, pomiędzy potokami Kozackim i Oruńskim....