Tomasz - ocena (1) Nie mam żadnych zastrzeżeń Tomasz członek wspólnoty - ocena (1) najgorsi z najgorszychdziałanie na szkodę mieszkańców, sztama z wynajmującymi... członek wspólnoty mieszkaniec - opinia (2) Najgorsze osiedle na jakim mieszkałam pod kazdym... mieszkaniec
Marta - opinia (1) Super, dobrze przygotowana oferta i kompleksowa zarządcza i administracyjna... Marta Tomasz - opinia (1) Bardzo dobre warunki ubezpieczenia zapewniają mienia, ogólnie dla wspólnot... Tomasz Karol - opinia (1) Od roku szarpie się z firmą Osiedle Zielone Sp.j. z ulicy Redłowskiej w... Karol Podziękowanie (1) Szanowni Państwo, chciałbym serdecznie podziękować za profesjonalizm i... Marcin Polecam (1) Na Myśliwskiej w Gdańsku obsługa wzorowa. Czas reakcji na zgłoszenia , jak i... Marek polecam (1) Nie wiem jak na innych nieruchomościach ale u nas w Gdańsku trafił nam się... magda administrator (1) Sprawdza się internetowa obsługa, dobrze to funkcjonuje. A trochę się bałam,... Edyta NIEZADOWOLONY mieszkaniec (1) Zdecydowanie nie polecam. Niskie kompetencje, najlepiej żeby nie zawracać... Mieszkaniec Polecam (1) Pełna satysfakcja z mojej strony. Odkąd oni zarządzają zrobił się porządek,... dariusz Jak zrobić audyt na Zielonym Osiedlu ? (1) Koszty są dużo wyższe niż we wszystkich sąsiednich wspólnotach. Pieniądze... Jarek Polecam (2) Polecam, profesjonalne zarządzanie. Wszelkie zebraniowe komitety pieniactwa,... Konrad kiepski zarządca nieruchomości (3) Słaba komunikacja ze strony firmy. Traktują klienta jak petenta. Kosztowna... zawiedziony klient Super (1) Dobre warunki cenowe, wiemy jako wspólnota za co i ile płacimy, ogólnie... Adrian nowy administrator (3) Nowy administrator,.P.Wioleta,ewidentnie sobie z niczym nie radzi,udziela... Mieszkaniec Administracja do wymiany (1) Nie polecam. Słaba jakość usług, kiepski kontakt z mieszkańcami,... Izabela Super (1) Obsługa na dobrym i uczciwym poziomie. Nie muszę się domyślać na co idą moje... Karol Polecam (1) Firma obsługuje naszą wspólnotę od wielu lat, nie było żadnych większych... Mieszkaniec