Szkoła prawa jazdy pana Michala jest z czystym sumieniem warta polecenia! Trafiłem tam za namową znajomych, którzy gorąco zachwalali pana Michała i sposób prowadzenia przez Niego kursu. Nie trwało to długo jak się przekonałem, iż mieli rację. Ze wzgledu na "wyjazdowy" tryb pracy obawiałem się, iż przepadną mi zajęcia z teorii i będę miał problemy z ustaleniem terminów jazd. Ku memu zaskoczeniu, bez najmniejszego problemu udało się bardzo elastycznie dopasować odpowiadające mi terminy. Co do samego instruktora, pan Michał jest właściwym człowiekiem na właściwym miejscu. Przemiła atmosfera na kursie, sposób przekazywania wiedzy i fachowość pana Michała sprawiają, iż nawet najtrudniejsze "tajniki" jazdy stają się bardzo przystępne w zrozumieniu. Nie bez znaczenia jest fakt, iż w coraz szerszym srodowisku pan Michał uważany jest za "ostatnią deskę ratunku", trafia do Niego wiele osób majacych problemy ze zdaniem egzaminu po kursach w innych ośrodkach. Uważam, iż wybór szkoły pana Michała był bardzo trafny i dzieki Niemu po pierwsze zdałem egzamin a co najważniejsze nie boje się jeździć i sprawia mi to ogromną frajdę. Dziekuję panie Michale serdecznie!!! Do zobaczenia na drodze.