instruktor z zamiłowania (1) Gorąco polecam szkołę Pana Michała, jestem już kilka lat po kursie i do... Julia Bardzo bardzo polecam (1) Poszłam na dodatkowe jazdy do Pana Michał ponieważ moja stara szkoła jazdy to... Lila Angel Polecam (1) Bardzo dobry i przyjazny kursantowi ośrodek. Kompetentny instruktor uczy nie... Kursant
Najlepsza szkoła jazdy w Trójmieście (1) Wyrozumiały i cierpliwy pan instruktor,spokojny i bardzo dobrze uczy... Bożena M. SUPER INSTRUKTOR - PODZIĘKOWANIA od Dominiki (1) Wspaniały, wyrozumiały i bardzo cierpliwy z niesamowitą wiedzą i... Dominika ZDECYDOWANIE POLECAM (1) Prowadzący zna sie na rzeczy. Ta mala szkole polecila mi lata temu znajoma,... Observator Szkoła godna polecenia :) (1) Do napisania komentarza skłonił mnie artykuł na trojmiasto.pl o kursach nauki... Ola nie ma lepszej (1) Pan Michał uczy jeździć a nie tylko zdawać egzamin!!! to były zawodowy... Kamil Polecam (1) Poziom nauki na wysokim poziomie, odpowiednie podejście do kursanta i przede... Adam Gorąco polecam wszystkim (1) Na kurs prawa jazdy poszłam z przekonaniem, że nie nadaję się na kierowcę.... Dorotka :) Zdecydowanie POLECAM (1) Pan Michał jest rzadkim przykładem osoby na odpowiednim stanowisku. Szkołę... Jacek Sz. Najlepiej i najszybciej (1) Kurs robiłem u pana Michała i egzamin zdałem za pierwszym razem:) polecam... Mikołaj Jak najbardziej polecam. (1) Kurs robiłem co prawda w 2005 roku, zdałem za pierwszym razem. P. Michał to... Maciej S. yhym. (2) mało teorii, jazdy super. autka czyste i sprawne. wszystko ok! aniela Przypadkowy wybor - ale NAJLEPSZY! (1) W 2007 troche za szybko jezdzilem, wiec stracilem prawko za punkty :) -znaczy... Mateusz Dla mnie róniez ostatnia deska ratunku (1) Wprawdzie nie robiłam kursu w Ośrodku Maciuś, ale po wielu próbach zdawania... Gabriela G. Ostatnia deska ratunku :) (1) Szkoła prawa jazdy pana Michala jest z czystym sumieniem warta polecenia!... Grzegorz satysfakcja (1) Jestem w trakcie robienia kursu u Pana Michała i jestem naprawdę zadowolona.... Ania S - koniara Polecam (1) Robiłem kurs 3 lata temu. Poleciłem go znajomym. Wszyscy jesteśmy zadowoleni... Ex-Kursant Natalia M. - opinia (1) Zdałam egzamin za PIERWSZYM RAZEM... to samo mówi za siebie. Dziękuje Panie... Natalia M.