Ostrzegam przed Peper House

Ostrzegam nie tyle kupujących co sprzedających swoje mieszkania przed współpracą z tym pośrednikiem. Dzwonie do nich od 3 tygodni w sprawie mieszkania którym jestem zainteresowany. Za każdym razem ta sama śpiewka, przemiła Pani po sprawdzeniu w systemie potwierdza że oferta wciąż jest aktualna i przekaże moje dane koledze który się zemną rzekomo ma skontaktować, oczywiście zero kontaktu z ich strony. Uwaga, teraz śmieszna część, za każdym razem jak zadzwoniłem nie uprzedzałem że wcześniej dzwoniłem a ta przemiła Pani nigdy nie zapytała mnie o imię czy nr kontaktowy. Współczuje tym którzy zdecydowali się na sprzedaż nieruchomości z tym biurem, zapewne zachodzą w głowę dlaczego nikt się nie interesuje ich ofertą.
popieram tę opinię 7 nie zgadzam się z tą opinią 1

Widocznie Pani nie ma w tym interesu.
Mam z nimi umowę na sprzedaż nieruchomości, ale bardzo drogiej. I w ich interesie jest walka o klienta, bo to da im ogromny zastrzyk gotówki. Nie narzekam. Ciągle sie cos dzieje. Są prezentacje, na bieżąco kontakt mailowy i telefoniczny z Panem, który zajmuje się moją nieruchomością. Ale może to dlatego, że to nie jest mieszkanie i tu możne jest inne podejście do tematu.
Mam też umowy z innymi, ale tam głucha cisza, nikt nic chyba nie robi, bo wszystkie zainteresowane osoby są tylko z pośrednictwa Pepper House..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 2

też tak miałem, prosiłem się o informację ale do mnie w końcu oddzwonili, tylko po to żeby poinformowac że oferta już nie aktualna
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja natomiast jako kupujący, nie mam zastrzeżeń. Dobry i rzeczowy kontakt z pośrednikiem nawet w weekend. Tego samego nie mogę jednak powiedzieć jako sprzedający. Wybrałem tą firmę jako pośrednika przy sprzedaży swojej nieruchomości. Pośrednik (inny niż przy transakcji kupna) kompletnie niezaangażowany w sprawę. Dziwi mnie to, bo wartość była dość wysoka a co za tym idzie prowizja dla niego przy sprzedaży również. Sam znalazłem kupca i to w krótkim okresie czasu. W tym przypadku przygoda z Peper House to był stracony czas.
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Więc jak w temacie, widocznie nie interesuje ich sprzedaż mieszkań, może czerpią więcej profitów z wynajmu lub sprzedaży nieruchomości komercyjnych co za czym idzie klienta indywidualnego mają w d*** i traktują sprzedaż mieszkań jako dodatkowe źródło dochodu.
popieram tę opinię 5 nie zgadzam się z tą opinią 0

update...
Oglądałem nowe mieszkanie od dewelopera przez tego pośrednika, oferta miała fajną cenę więc zdecydowałem się obejrzeć, na miejscu okazało się że to mieszkanie jest droższe o 6 tyś zł. Pani była bardzo wygadana, czarowała że tam był błąd w obliczeniach metrażowych i mieszkanie jest większe niż pierwotnie zamieścili info w ogłoszeniu. Myślę że to po prostu kolejny trik aby klient przyjechał obejrzeć bo może mu się spodoba i weźmie za więcej.
popieram tę opinię 4 nie zgadzam się z tą opinią 0

Ja zostałam namówiona na oglądanie mieszkania, w którym właściciel właśnie kończył generalny remont i miałam być pierwszą osobą, która je obejrzy zanim firma wystawi ogłoszenie. Owszem, mieszkanko całkiem fajne, a potem niespodzianka. Koszt zamiast około 600.000 zł jak mnie zapewniano wyniósł 650.000 zł. Maleńka różnica co? Potem pan często wydzwaniał do mnie z pytaniem co ja na to mieszkanko. Co? Nic. Za drogie, poza moim ustalonym budżetem i tyle. Na szczęście wybrałam inne lokum z ich oferty, które spełniało wszystkie moje oczekiwania.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

tytuł: czy muszę podpisać umowę z pośrednikiem? (93 odpowiedzi)

witam, mam pytanie dotyczące podpisania umowy z pośrednikiem nieruchomości: znalazłem...

Zarządca nieruchomości Prestiż - prośba o opinie (22 odpowiedzi)

Szukamy administratora dla nasze Wspólnoty Mieszkaniowej w jednym z kandydatów jest Prestiż. Czy...