Skorzystałem z usług tej przychodni i już nigdy tego nie zrobię. Chodziło o procedurę związaną z wyjazdem psa do Wielkiej Brytanii. Dodatkowo załatwiałem jeszcze diagnozę na kulawiznę. Fakty któe skłoniły mnie do wystawienia negatywnej oceny to: niekompetentna obsługa - przed przyjazdem do nich zadzwonilem z pytaniem czy zajmują się paszportami dla psów. Usłyszalem że tak, ale w trakcie wizyt wyszło na to że tak nie do końca wiedzą jak to się robi.. Wyszło na to że w trakcie wizyty musieli telefonowac gdzieś i sprawdzać czy dobrze robią. Niby nic tylko wyszło na to że wysyłając do Puław próbkę krwi nie wypełnili dobrze dokumentów także z instytutu jeszcze do mnie telefonowali. Kolejna spraw to przy pobraniu krwi nie sprawdzili chipa i musiałem jeszcze raz jechać w celu identyfikacji. Kolejny fakt przemawiający za niekompetencją to po pobraniu krwi znikneła próbka pobrana i byłem świadkiem szukania tej próbki oraz usłuszałem że będą pobierac jeszcze raz. Na szczęście znalazla się. No i jeszcze ta diagnoza na kulawiznę. Zwierzakowi zdiagnozowano stan zapalny stawu. Dostał steryd i antybiotyk, który jak się poźniej dowiedziałem nie przenika do stawu. Szczerze nie polecam tego miejsca