Agata - ocena (1) Niby nic wielkiego: kupiłam dziś tabletki na odrobaczanie dla mojego kota;... Agata Jagoda - ocena (1) Profesjonalnie i z sercem Jagoda Zadowolony - ocena (1) Profesjonaliści z wielkim sercem do zwierząt! Zadowolony
Dee - ocena (1) Co do samych usług nie mam zastrzeżeń, do zwierząt podchodzą z miłością i... Dee Adam H - opinia (1) Ceny inne przed i po wyjsciu z gabinetu! Szczepienie przeciw wsciekliznie wg... Adam H Elka - opinia (1) Wizyta kwiecień 2019. Moja 16 letnia psinka trafiła w fatalnym stanie,... Elka Karolina - opinia (2) Nie jestem fanką obsmarowywania kogoś, jednak po wizycie w tej klinice jakiś... Karolina Chory psiak (1) Kilka dni temu byłam w Przychodni ze swoim psem, który od jakiegoś czasu czuł... Magda Profesjonalizm i uczciwość (1) Kot nie jadł i tracił sierść. Doktor Biernat postawił trafną diagnozę i... Jarek Lepiej omijac (1) Zglosilam sie do przychodni z kotem, ktory od jakiegos czasu mial problem z... Karolina Sprawnie i skutecznie (1) Chciałbym podziękować doktorowi Biernat za pomoc mojemu psu który zranił... Roman i pies Muzzy Odradzam! Najgorsza lecznica! (1) Zawsze do tej lecznicy chodziłam z moim owczarkiem niemieckim na konieczne... Matylda i Misiu z Wrzeszcza Podziękowania (1) Chciałabym bardzo podziękować Pani Doktor Annie Szadkowskiej za opiekę nad... Agnieszka beznadzieja (2) Pies utykał na tylnia noge- stwierdzono ze to wina kregosłupa kazano nam co 2... Jagoda podziękowania (1) Dziękuję dr Roczniakowi za bezinteresowną pomoc w ratowaniu bezdomnej suczki... Marzena Serdecznie polecam! (1) Polecam wszystkim właścicielom swoich pupili fachowość i doświadczenie tej... Matylda Dla małych zwierząt NIE POLECAM (2) Na Kaprów trafiłam 2 razy. Raz ze szczurkiem, który miał pasożyty -... Freika Nie pojde wiecej (2) trafilam do tej lecznicy 8-9.12.2012 , niestety byl weekend i tam w poblizu... dorota SZCZERZE POLECAM! (1) Trafiliśmy do lecznicy, kiedy z naszą sunią było juz na prawdę źle. Od razu... Ewelina Perełka (3) Sterylizowałam moją kotkę w marcu w Przychodni skorzystałam z promocji... Maryla