Super! (1) Jestem bardzo zadowolona z tej przychodni. Korzystam z niej regularnie od 5... Marianna Stasiuk Polecam. (1) Tydzień temu poddałam mojego psa kastracji.Odebrałam go już wybudzonego.Dziś... Hans przyjaciółka zwierząt (1) Serdecznie dziękuję Wszystkim pracownikom tej lecznicy. Od 33 lat moje... Lidia
zdecydowanie polecam (1) Mój pies jest szczęśliwy i niezmiernie wdzięczny pani dr Szadkowskiej i pani... Jola W. Tylko tu leczę swoje zwierzęta! (1) Fachowość, dostępność, serce dla zwierząt, wyrozumiałość dla ich właścicieli,... Barbara Badowska Średniawa polecam!! (1) trafiłam do tej kliniki przypadkiem- niedziela chore zwierze...byłam w tej... justyna p. Kaprow-Lecznica-Malych-Zwier- (1) Według mojego doświadczenia z moim 16 letnim psem jest to najlepsza lecznica... JANUSZ Zdecydowanie nie polecam !!! (1) Trafiłam do przychodni z moim 5-letnim buldożkiem, miał paraliż tylnych... aniolek003 Nie polecam tej lecznicy!!!!!!! (1) W miesiacu wrzesniu przyjechałam ze swoja 1,5 roczna sunia, która miała... Anna Wyszomirska REWELACYNA LECZNICA! DZIĘKUJĘ!!! (2) Mój pies po zderzeniu z samochodem miał przetrącony kręgosłup. Gdyby nie... katarzyna mońko Bardzo dobra lecznica (1) Korzystałem kilkakrotnie z tej lecznicy w związku z problemami u mojego psa.... AG Super lecznica (1) Po prostu rewelacja: profesjonalne podejscie, skuteczne leczenie i niedrogo... majkel Jestem zadziwiony negatywnymi opiniami (1) To już czwarta okazja w ostatnich 2 latach do sprawdzenia jakości usług.... Grzegorz najgorsza lecznica jak może się trafić !!!!!!!!!!!!!!!!!! ODRADZAM (1) brak profesjonalizmu, leczenie zwierzaka bez postawienia prawidłowej diagnozy... jaguar ... (1) Nie wiem, jak jest na miejscu, ale to, co przed chwilą się stało, mnie... właścicielka szynszyla Jak stracić klienta? (1) Otóż zatrudnić młodą dziunię, które za nic ma klientów. Zapytana z czego... Grzegorz Wszelaczyński, właścici POLECAM (1) Miejsce w którym można zrobić wiele badań na miejscu. Profesjonalne... Moana Iwona M. - opinia (1) Nie dbają o utrzymanie pacjentów tzn. zrażają złymi godzinami przyjęć... Iwona M. To co ciśnie się na usta jest niecenzuralne (1) ... Tylko tak moge tu napisac o kimś kto pozwala męczyć się zwierzęciu w... Zdruzgotani strega - opinia (1) na szczęście byłam tylko szczepić szczeniaka ale.... musiałam ze zdrowym... strega