Aleksandra - ocena (1) niestety nie polecam usługa ozonu po kwasie masłowym w aucie to usługa... Aleksandra Krzysztof - ocena (1) Firma profesjonalna. Od lat korzystamy z ich usług w naszych obiektach... Krzysztof Ada - ocena (1) Ozonowanie łodzi. Profesjonalne. Skuteczne. Polecam. Ada
Ania - opinia (1) Ozonowanie starego domu okazało się strzałem w dziesiątkę. Nareszcie pozbyłam... Ania Kasia - opinia (1) Polecam jeśli ktoś chciałby się pozbyć nieprzyjemnego zapachu po poprzednich... Kasia Kamil - opinia (1) Potwierdzam pozytywne opinie o firmie. Profesjonalna usługa, kompetentna... Kamil Magda - opinia (1) Firma godna polecenia. Sporo profesjonalnego sprzętu. Usługa w ich wykonaniu... Magda Dorota - opinia (2) Dostałam rabat za pozytywną opinie:) Oczywiście polecam ozonowanie w ich... Dorota Weronika - opinia (2) Podziękowania za opanowanie trudnej sytuacji w pokojach hotelowych. Polecam. Weronika Beata i Romek - opinia (2) Od kilku lat korzystamy z ich usług. Prywatnie ozonujemy raz lub dwa razy w... Beata i Romek Urszula - opinia (2) Bardzo polecam. Konkretna rozmowa, bezproblemowe i natychmiastowe wykonanie.... Urszula Wanda - opinia (2) Z pełną odpowiedzialnością polecam Wanda King - opinia (2) Szybkie usunięcie problemu, skutecznie, firma na najwyższym poziomie. King Świetne ozonowanie (1) Ozonowałem u nich samochód, świetny efekt, dużo przyjemniej się jeździ, a... Ozonowanie (1) Na ścianach położyliśmy płytki z pociętej starej cegły. Mieszkanie nowe,... Kinga oznowanie domku holenderskiego (2) Profesjonalna obsługa,rzetelna(wszystko dokładnie wytłumaczone) i miła.... iwa Najlepsze ozonowanie w trójmieście (1) Zamówiłem usługę w tej firmie, ponieważ inna firma nie sprawdziła się w... Joasia Samochód - problem z klimatyzacją, ozonowanie (4) Firma Ozon Piorun bardzo profesjonalnie podeszła do problemu brzydkiego... Igor Bardzo skuteczna usługa (1) Jestem zadowolony z ozonowanie tej firmy, bardzo skutecznie i profesjonalnie Grzegorz Ozonowanie mieszkania (1) Jesteśmy rodziną alergików, nie jestem pewny skuteczności wyeliminowania... Zbyszek