M. - opinia (1) Rzadko piszę komentarze, ale tym razem zrobię wyjątek. Do tej pory nie... M. Wojciech - opinia (1) Szukałem firmy która w trybie awaryjnym wykona ozonowanie dużych powierzchni... Wojciech Wanda - opinia (1) Z pełną odpowiedzialnością polecam Wanda
Świetne ozonowanie (1) Ozonowałem u nich samochód, świetny efekt, dużo przyjemniej się jeździ, a... Ozonowanie powietrza (1) Dwa lata temu powódź zalała dom. Wszystkie naprawy zrobiłem zgodnie ze sztuką... Grzegorz Ozonowanie (1) Na ścianach położyliśmy płytki z pociętej starej cegły. Mieszkanie nowe,... Kinga oznowanie domku holenderskiego (2) Profesjonalna obsługa,rzetelna(wszystko dokładnie wytłumaczone) i miła.... iwa Najlepsze ozonowanie w trójmieście (1) Zamówiłem usługę w tej firmie, ponieważ inna firma nie sprawdziła się w... Joasia Samochód - problem z klimatyzacją, ozonowanie (4) Firma Ozon Piorun bardzo profesjonalnie podeszła do problemu brzydkiego... Igor Bardzo skuteczna usługa (1) Jestem zadowolony z ozonowanie tej firmy, bardzo skutecznie i profesjonalnie Grzegorz Ozonowanie mieszkania (1) Jesteśmy rodziną alergików, nie jestem pewny skuteczności wyeliminowania... Zbyszek ozonowanie (2) w domu jedno rodzinnym palil sie komin. Po wymienieniu wkladu na systemowy... Maciek