Polecam!!! (2) Moją pierwszą ciążę prowadził inny, równie wspaniały specjalista ale tak się... Lena R. młoda mama - opinia (1) Miałam wątpliwą przyjemność wizyty u tego lekarza. Był bardzo nieprzyjemny... młoda mama nie polecam (1) Miły i sympatyczny, gratuluje ciąży. Na tym koniec. Fatalnie czyta usg.... adela
dr Chmielewski (1) Super specjalista tylko ceny ciut za wysokie mogłoby być mniej:) marta.k nie polecam (1) lekarz nie potrafi sie określić, na jednym badaniu mówi jedno, a na następnym... inuno pacjentka - opinia (1) Anioł, nie człowiek! Przeszłam pod opieką Doktora trudny czas (operacje,... pacjentka Rewelacyjny człowiek (1) rewelacyjny lekarz dokładny przesympatyczny bardzo profesjonalny.. trafiłam... Kasia Czy dr Chmielewski przyjmuje tylko prywatnie? (2) Szukam dobrego lekarza ginekologa i widzę, że same superlatywy piszecie o tym... pola Gorąco polecam! (1) Dr Chmielewski prowadził moją ciąże i jestem bardzo zadowolona! Jest... Kinga wierna pacjentka - opinia (4) przesympatyczny lekarz- kultura, wrazliwosc,profesjonalizm pod kazdym... wierna pacjentka Gorąco polecam! (1) Lekarz z powołania, każda wizyta jest miłym i rzeczowym spotkaniem. Doktor... MS Dziękuję za pomoc! (1) Trafiłam do doktora Chmielewskiego przez przypadek, w sytuacji b.... Marta Polecam (1) Polecam pan doktor bardzo mily dokladny czasami az za bardzo:) prowadzi moja... pacjentka stanowczo odradzam (1) Stanowczo odradzam. Na wizytę zostałam przyjęta z 1h godzinnym opóźnieniem... niezadowolona Polecam! (1) Z czystym sumieniem mogę polecić Pana dr.Piotra Chmielewskiego. .Miły... Ewa polecam!! (1) anioł ,nie lekarz :)) dr Chmielewski to mój lekarz od ponad 10 lat .... zadowolona pacjentka Naprawdę polecam (1) Z czystym sumieniem mogę polecić dr.Piotra Chmielewskiego. Prowadzi właśnie... Sabinaub świetny lekarz (1) fachowe podejście, miła atmosfera, cierpliwość w odpowiadaniu na pytania,... Majaki cudowny lekarz (1) od kilku lat jestem pacjentką Wspaniałego Lekarza dr Piotra Chmielweskiego... agnieszka kasjana - opinia (1) Rewelacja, polecam wszystkim, bardzo miła atmosfera, dr odpowiada na... kasjana