Magda - opinia (1) Kilka miesięcy temu zamawialiśmy rolety i plisy do biura. Używamy ich... Magda Marlena - opinia (1) Polecam gorąco firmę Bliźniak za profesjonalne podejście do klienta, za... Marlena Szczerze polecam (1) Do firmy Bliźniak trafiłam zupełnym przypadkiem - mają biuro przy przystanku,... Katarzyna
Klient - opinia (1) Zamówione plisy spełniają moje oczekiwania. Realizacja szybka, fachowa i w... Klient Solidnie i profesjonalinie (1) W firmie Bliźniak zamówiliśmy rolety do naszej firmy. Mimo upływu dwóch lat,... Ania War Polecam. Swietna obsługa i realizacja (1) Bardzo miła współpraca. Bardzo dobre i fachowe doradztwo. Szybka i terminowa... Marcin Super! (1) Szybko, sprawnie, w dobrej cenie! Polecam w 100% Ewelina 100% zadowolenia !!! (1) Fachowa ocena najlepszy rozwiązań, szybka realizacja, Idealne dobranie koloru... Jakub dobra robota (1) Przyjemny kontakt, fachowe wykonanie, szybka realizacja. Polecam! Jola Zadowolony klient (1) Polecam!!! Obsługa i jakość wykonania na najwyższym poziomie !!! Marek Super (1) Rolety i żaluzje zostały zamontowane sprawnie i w terminie. Ceny bardzo... Kasia Polecam! (1) Najwyższa jakoś rolet. Pan Mateusz to świetny doradca! Maciej Wszystko w najlepszym porządku (1) Bardzo polecam. Wziąłem zestaw rolet na cały dom. Na realizację trzeba... Michał Polecam! (1) Firma godna polecenia, Pan Mateusz zjawił się o ustalonej godzinie z dużym... Roman Wreszcie znalazłam dobrych fachowców (1) Wcześniej było trzech Panów z różnych firm.Potrzebowaliśmy rolety zewnętrzne... Perdita Przedsiębiorstwo godne zaufania! (1) Zdecydowanie polecam zakupy w firmie Bliźniak. Miła, profesjonalna obsługa,... Paweł godny polecenia! (1) zaświadczenie o jakości usług- zasłużenie zdobyte; trudno mi było się na coś... Marcelina M. POLECAM (1) Bez wahania polecam firmę P.P.H.U. Bliźniak. Kontakt z firmą bardzo... Łukasz Szulist Polecam (1) Bardzo miły Pan, który z chęcią doradzi, spokojnie wytłumaczy. Firma jest... Ania