artur - ocena (1) Wysokie ceny usług. artur Ania - opinia (1) Miły, fachowy, przystępny cenowo i szybki. A jednak można: szybko, tanio i... Ania Iwona - opinia (1) Polecam serdecznie. Szybka i miła obsługa. W ciągu niecałych trzech godzin... Iwona
ANNA - opinia (1) Polecam. Bardzo mila i fachowa obsługa. Ceny przystępne. ANNA Antoni - opinia (1) Bardzo dobry serwis i ceny dużo przystępniejsze niż w innych tego typu serwisach Antoni Zszokowany klient - opinia (1) Brak słów. Odradzam i zarazem przestrzegam. Zszokowany klient Zakup i naprawa (1) Gorąco polecam ten punkt już kilka razy korzystałam z usług serwisu. Zarówno... Karola Polecam ! (1) Pełen prosefsjonalizm ! Polecam wszystkim ! Patryl REWELACJA !!!! (1) W niedzielę oddałem Samsunga Galaxy S6 na wymianę wyświetlacza i już we... Kacper Rewelka naprawa iphona (1) Naprawili mi iphona 6 w 40 minut!!!!!!Zbilam wyswietlacz w iphonie 6 wymiana... NATALKA Zdjęcie simlocka (1) Mialam niestety " przyjemność " korzystania z usług firmy perfekt... milydomomentu Pentagram (1) To jest jedyny serwis który podjął sie naprawy tego modelu, zwiedziłem cały... Marek