Kacper - ocena (1) Fantastyczny kontakt , świetnie mi się dobierało wszystkie elementy kuchni... Kacper Gonia - ocena (1) Z całego serca polecam usługi P3. Profesjonalizm, pełne zaangażowanie i... Gonia Darek T. - ocena (1) We wrześniu zamówiłem kuchnię w P3Studio. Kuchnia dostarczona, właściciel... Darek T.
Karol B. - opinia (1) Zakupiłem kuchnię Haecker oraz komplet sprzętów w tym Bora. Kuchnia była po 4... Karol B. Grzegorz - opinia (1) Jesteśmy z żoną bardzo zadowoleni z końcowego efektu remontu kuchni. Zarówno... Grzegorz Marcin - opinia (1) Kompetencje + profesjonalizm przełożyły się na zaskakująco pozytywny efekt... Marcin Małgorzata - opinia (1) Skorzystałam ze wszystkich możliwych usług Studia. We wszystkich... Małgorzata Małgorzata - opinia (1) Polecam P3 Studio w ramach projektu zabudowy kuchni - zgodnie z marzeniami.... Małgorzata Małgorzata - opinia (1) Profesjonalna obsługa jak również prowadzenie w procesie począwszy od rozmowy... Małgorzata Malgorzata - opinia (2) W P3 studio zamówiliśmy blat kuchenny. Rozmowy z pracownikami P3 studio... Malgorzata Maja - opinia (1) Chyba pierwszy raz w życiu jestem zmuszona wystawić jakiejś firmie negatywną... Maja jacek k. - opinia (1) Polecam , meble będą mi służyć przez długie lata jacek k. zadowolony klient (1) Witam , wczoraj P3studio zamontowało kuchnie i agd w moim nowym domu.... karol Super (1) Witam serdecznie, odwiedziłam studio P3 razem z mężem , potrzebowaliśmy... Asia POLECAM! (1) Polecam gorąco współpracę z P3Studio. Zamówiliśmy tam komplet mebli do kuchni... Michał kuchnia (1) Witam serdecznie, odwiedziłam studio P3 razem z mężem , potrzebowaliśmy... Weronika Zadowolony klient (1) Jestem bardzo zadowolony z zakupu kuchni w P3Studio. Z daleka widać, że... Marcel W. Polecam P3 Studio! Kuchnie idealne! (1) Super obsługa, mocno angażująca się w projekt. Cenne uwagi i rady. Żadnych... Małgosia Zadowolony klient (1) Zamówiłem w P3 Studio kuchnie Cristall, jestem zachwycony, kuchnia jest... Damian P. Studio P3 godne polecenia! (1) Firmę poleciła mi koleżanka, cieszę się, że jej posłuchałam. Piękny projekt,... Julia