PANI "PRETTY WOMEN" KATASTROFA!

Totalna katastrofa! Ciągle są kodowane kanały, nie ma tygodnia żeby coś się im nie zepsuło. Dzisiaj postanowiłam pierwszy raz pójść zapytać się "dlaczego ciagle mi telewizja nie działa" jedna pani była normalna ale druga, totalna wariatka! Aż brak mi słów. Zaczęła mnie poprawiać w zdaniu i bezczelnie kłamać! Powiedziała że to pierwszy raz w tym roku, śmiechu warte! Po czym przyszedł kolejny klient i także powiedział że to któryś raz w tym miesiącu! Bezczelne i kłamliwe babsko. Gdy była aż tak nie miła postanowiłam zapytać o imie i nazwisko żeby pogadać o tym z dyrektorem. Wiecie co mi pani odpowiedziała?! PRETTY WOMEN! PONIŻEJ KRYTYKI! Aż nie chce się komentować zachowania tej pani w stosunku do klienta bo cisną się na usta bardzo nie miłe słowa. Zamierzam złożyć na ową panią skargę, i mam nadzieje że na tak nie miłą panią nikt już nie trafi bo to jest naprawdę skandal!
Jeśli ktokolwiek zastanawia się jaką telewizję wybrać to naprawdę od tej proszę uciekać jak najdalej !!!!!
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PANI

Spoko, już niedługo zamiast tej beznadziejii będzie na osiedlu kablówka Vectra z kikusetnoma kanałami tv cyfrowej ,anie jakieś ledwie 20 z DVB-T .
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PANI

i oby spółdzielnia jak najszybciej wywaliła z Zaspy tą skompromitowaną niby kablówkę...
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0