Porażka (2) Wieczne awarie i losowosc kanałow raz są raz nie Karok Nowa super oferta (1) To już nie ta sama telewizja. Super jakość cyfrowa, szybki internet i co... Zadowolony Mario (1) Pozytywna opinia. Rozwój jest widoczny nawet gołym okiem. Mario
Dno!!! Ignorowanie klienta! !!!!! (4) Nie polecam tej telewizji,właśnie wybieram się po wniosek na rezygnacje.... Agnieszka DNO DNA (1) DNO !!!! połowa kanałów zniknęła i nikt nic sobie z tego nie robi, co chwile... piotr INTERNET OK! (2) ZAMÓWIŁEM INTERNET W OSIEDLOWEJ I JEST OK, DZIAŁA TAK JAK POWINNO BYC MAM OK... TOMASZ Trójmiejska Telewizja Kablowa na Zaspie (2) Awaryjność ,brak głosu w tej chwili w święta i inne dni ,śnieżenie,co chwila... użytkownik ttk totalne dno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (2) wystawiajac ta ocene biore pod wzglad caloksztalt firmy! nadawanie-kicha... czesio prowizorka ttk zaspa (2) smieszna ta nasza ttk zaspa tyle awarii co ostatnio -glowa boli kasa a jakze... magdziarz Szarobura brudna obsługa. (3) Wczoraj byłem w kwestii rozwiązania umowy, a tam nie dość że oferta dno to... Mariusz totalna porażka (4) Gorzej niż źle.Obsługa klienta nawet nie nadaje się na 1 bo zera i tak nie... jarek Ja jestem zadowolony! (3) Myślę że nikt z osób wystawiających negatywną opinię, nie pomyślał o cenach... Grzegorz Zacofana kablówka dla emerytów (1) Utrzymują się chyba jeszcze tylko dzięki emerytom i spółdzielni która ich... kjhg Abonent (2) Zapłaciłem abonament za cały rok.W nagrodę musiałem zapłacić za wypisanie... H.R. Ha Ha Ha HA (1) Nie bądzcie śmieszni sami sobie wystawiając pochlebne opinie, nic wam to już... P Obsluga (2) Zgadzam sie ze wszystkimi zlymi opiniami o pracy Pani: pierwszego... Klient,niezbyt zadowolony Tragediiiiiiaaaaaaaaaa (1) Dzisiaj zgłaszam awarie a pani twardo swoje i robi ze mnie głupka ze co ja... DORKA PANI "PRETTY WOMEN" KATASTROFA! (3) Totalna katastrofa! Ciągle są kodowane kanały, nie ma tygodnia żeby coś się... Natalia Kanały prawie cyfrowe- Ha Ha Ha (1) Dzwoniąc niedawno do Starmedia i pytając się kiedy w końcu będzie u nich tv... Pit89 Polecam, bo warto (2) 3 miesiące temu, wzięłam od nich pakiet Internet 20Mb i TV 61 kanałów i płacę... Wiola