Tragiczna zacofana kablówka (1) Zgadzam się,z wszystkimi opiniami ,do tego nie mają nawet nadal -2014... asd przestrzegam!!! (3) Witam, telewizja to jakaś porażka, co chwile kodowane są kanały, co według... A. karygodne-nie polecam (1) internet zgodnie z umową 10Mbps a w rzeczywistości 3Mbps.telefon w weekendy... klient
beznadzieja (1) kanały tv znikają bez żadnego ostrzeżenia, od dawna grupa kanałów tvn... krzysztof TTK NA ZASPIE (...) (4) Bedac firma Black Plate na Zaspie byliscie beznadziejni i tak samo jest... ROBERT NIE POLECAM (1) Doś tani, ale awaryjność szokująca, znikające programy - żadnych obniżek... zniechęcony obsługa (1) w biurze obslugi nie potrafia odpowiedziec na pytanie dlaczego nie ma... karol Dno (1) CO chwila coś znika z oferty przy awariach i przeprogramowaniach brak... MisUshatek NIE POLECAM (1) obsługa bezczelna ludzi mają za nic. Co chwile nie mam jakiegoś kanału nie... nie zadowolona klientka Tragedia szkoda gadać... (1) Internet dno, wolny, kłopoty z dostawą, programy telewizyjne pakiet 61... Anna ocena ttk (1) internet dno tom po prostu ślimak działajacy z b. częstymi przerwami. Tv -... Witold MASAKRA ODRADZAM!!!!! (1) iNTERNET u ww. dostawcy jest nie do przyjęcia!!! Internetu praktycznie nie ma... klient TRAGEDIA - NAJGORSZY NET EVER (1) Niestety tak złego internetu to nie miałem od kiedy w ogóle korzystam z... arek BĘDZIE CYFRÓWKA (2) korzystam od paru dni z oferty testowej ( net i tv na miesiąc za free) ttk na... Roberto Beznadzieja (3) Jakość urąga godności moich oczu. Serwisant nie przybył od 8.04.09 mimo 6... Tad .. (1) zastanawiałem się czy w ofercie są jakieś kanały radiowe ale z tego co widzę... ryszard Beznadzieja i zacofanie (1) Prawie wszystkie liczace sie kablowki maja w juz w ofercie tv cyfrowa a w tej... tomek skandal (1) oferta to peryferyjne programy, o bardzo słabej jakości, skandalem jest brak... Maria TTK w epoce kamienia łupanego? (1) Żeby w dzisiejszych czasach nie mieć strony internetowej i to dostawca... JArek Poprawili sie (1) TTK na przestrzeni ostaniego roku bardzo sie poprawila. Podniesli trche cene,... Piotr