przestrzegam!!!

Witam, telewizja to jakaś porażka, co chwile kodowane są kanały, co według opinii serwisu się zdarza, ciągłe awarie, serwis beznadziejny, jak panowie przyszli mi zakładać tv + internet, to porobili wielkie dziury w ścianach, i to w widocznych miejscach, a wystarczyło użyć innej wiertarki. Panowie stwierdzili, że oni mieli tylko założyć kabel, już wówczas powinnam była zrezygnować z usług tej firmy, potem już było tylko gorzej. Cena wcale nie jest taka niska,chwilowy brak kanałów z grupy tvn trwa już pół roku, w zamian otrzymaliśmy jakieś dziwne kanały church:( żałuję, że wybrałam tę firmę, w ogóle nie starają się o klienta.Kilkakrotnie zgłaszałam awarie, nagrywając sie na pocztę lub wysyłałam drogą mailową, bez odzewu! ODRADZAM!! Dodam tylko, ze ta firma istniała również pod nazwa star media
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: przestrzegam!!!

Zgadzam się,nie mają nawet prawdziwej tv cyfrowej a ledwie 20 kanałow z DVB-T i tym się szczycą...smiech na sali normalnie....Te kanały to ja bez łaski ich moge sam mieć jak sobie podłącze pod tv czy dekoder dvb-t normalną antene.Zcofanie ich sięga dna ,brak też np.własnej strony internetowej.Ostanio w moim bloku pojawiły się ulotki Vectry która ma prawie 200 kanałow tv cyfrowej takze z HD oraz naprawde szybki net,więc szanasa jest że kupili w końcu te Dziadostwo .....
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0