Polecam, bo warto

3 miesiące temu, wzięłam od nich pakiet Internet 20Mb i TV 61 kanałów i płacę tylko 79 zł miesięcznie. Awarii, jak na razie żadnej nie miałam.
Kontakt z biurem bardzo dobry, Panie zawsze wszystko wytłumaczą odnośnie umowy. Polecam.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: Polecam, bo warto

chyba pani jest w innej firmie niż my właśnie miałem okazje porozmawiać z ichnim biurem obsługi totalne dno i zero wychowania to co tam się dzieje to kpina telewizja w ostatnim czasie znikała kilkanaście razy programy kodowane czato znikają i to nie na chwilkę tylko na cały Weekend mało tego nie informują o żadnej awarii nie odbierają telefonu, któregoś razu rozmawiałem o cenie ewentualnym podłączeniu internetu powiedziano mi ze mam zaległości a ja mam płacone zawsze przed czasem i nigdy im nie zalegałem dlatego odradzam star-media i trójmiejską tv kablowa JEDEN WIELKI BAŁAGAN !!! właśnie składam do nich wymówienie i zamawiam w innej firmie najprawdopodobniej będzie to UPC kolega ma UPC płaci za internet i tv ciut więcej ale tam niema problemów obsługa mila i sympatyczna i działają sprawnie awarie prawie im się nie zdążają ale sprawdzę jeszcze kilka innych firm zanim podejmę którą wybrać

pozdrawiam wszystkich

a tej firmie życzę rychlej plaity
popieram tę opinię 2 nie zgadzam się z tą opinią 0