Górski

Deweloperzy

Gdańsk, Joachima Lelewela 37

Klient - opinia (6) Ten Deweloper to jedna wielka pomyłka. Problemy od samego początku zakupu do... Klient Maja - opinia (2) To moje pierwsze mieszkanie od tego dewelopera i całość oceniam bardzo... Maja tragedia (1) O ile ceny mieszkań są kuszące, a same lokalizacje dewelopera trafione, o... mieszkaniec świrskiego
świetna współpraca i rzetelna obsługa!!! (2) Zachęcam do współpracy z tak rzetelna firma jaka jest pb górski!!! "Team" w... stanisław uczciwie i serdecznie polecam!!! jeden z najlepszych, najbardziej wiarygodnych firm na pomorzu!!! (2) Moje relacje z biurem sprzedaży jak również kierownictwem biura trwają ok 9... Bartas Ciekaw opinii ? (1) Ciekawy jakości i standardu wykończenia ? Czy zdziwią Cię papierowe ściany,... Maciej Przed zakupem radzę : zastanów się dobrze i porozmawiaj z sąsiadami (2) Zdecydowanie wybór tego dewelopera uważam za błąd i szczerze odradzam takiej... Andre Zakup mieszkania i kontakt z BOK - dramat:( (1) Otrzymanie jakiejkolwiek informacji ofertowej od firmy graniczy z cudem.... Lokator Fatalny kontakt i niemiła obsługa (2) Niestety jeśli chodzi o obsługę to moja opinia pokrywa się z większością w... Klientka Zakup mieszkania (1) Cała operacja przebiegła sprawnie i terminowo. Oczywiście przy odbiorze... Sławomir G Zdecydowanie polecam (1) Bardzo polecam tego dewelopera. W mojej rodzinie są już 4 mieszkania od... Filip super obsługa (1) To już moje drugie mieszkanie zakupione u tego dewelopera i jak zwykle... marzena Bardzo miła obsługa! Polecam (1) Kupiłem mieszkanie w Browarze Gdańskim. Realizacja na czas. Wszystko... Dawid Nowa Leborska, Polecam! (1) Kontakt z dzialem sprzedazy od pierwszej wizyty do podpisania dokumentow... Denis bardzo polecam miłą i serdeczną obsługę!!! (1) kontakty z biurem sprzedaży wspominam bardzo przyjemnie, krótko, zwięźle i na... dariusz browar gdańsk wrzeszcz polecam (1) oferta jedna z najlepszych na rynku, równiez obsługa w pb górski była bardzo... K nowa leborska (2) Inwestycja Nowa Leborska gdzie kupiłam apartament jest idealnym miejscem na... anett Bardzo polecam uczciwą, solidna firmę gorski!!! (1) Kupiłam nieruchomość na oś angielska grobla: odbiór, sprawy formalne... Miroslawa Deweloper godny polecenia (1) W tym roku kupiliśmy mieszkanie na ulicy Lęborskiej. Kontakt od samego... Bartłomiej Winsławski Browar Gdański (1) Ostatni etap to zbrodnia architektoniczna na tym miejscu. Tynk... Mieszkaniec