PC Polska

Kursy zawodowe

Gdynia, Lubczykowa 12B/19

cv po angielsku (2) Polecam, nie wiedziałem jak zabrać się za napisanie CV po angielsku,... Kasjan Serdecznie polecam (1) Wykonanie strony intenretowej w tak krótkim czasie z takim efektem łał!... Wieśka dokumenty aplikacyjne (1) Skorzystałem z kuponu na zrobienie CV po angielsku i jestem zadowolony -... Maciek
pozycjonowanie (1) Bardzo fajnie wypozycjonowali mi stronę nie dużym kosztem. Pomogli dobrać... Karoling szkolenia dla firm (1) Jeśli wasza firma zajmuje się jakąkolwiek sprzedażą i obsługą klienta to... Maciej Zet polecam! (1) Zdecydowanie polecam. Z właścicielem można się świetnie dogadać, na kilka... Karol kampania (1) Polecam, rozkręcili mi profil firmowy na Facebooku, klientów od razu więcej. Karku pisanie CV (2) Polecam firmę jeśli szukacie pracy. Potrafią bardzo fajnie podrasować CV i... Hamster Szkolenia dla firm (1) Szkolenia sprzedażowe prowadzone przez pcpolska są świetne, cały zespół w... Henryk kampania na fb (1) Założyli dla mojej firmy profil na facebooku i zajmują się jego prowadzeniem... Mateusz szkolenia sprzedażowe (1) organizowali ostatnio szkolenia w firmie gdzie pracuje - prowadzący z dużą... Maja Kampanie w socialmedia (1) Polecam PC Polska - działają szybko i skutecznie. Kampania na facebooku i... Kasjann pelny peofesjonalizm (1) Polecam firmę pcpolska. Mily i szybki kontakt a do tego czas wykonania... albertr pozycjonowania (1) Pozycjonowanie przebiegli szybko bezproblemowo. Dalem frazy jakie maja... miki nie polecam (1) Nie polecam tej firmy - oszuści! Kontakt z nimi tylko do momentu, kiedy... Michał Dzień Dobry (1) Bardzo dobre, a nawet profesjonalne szkolenie ! Dzięki PC Polska moja firma... Bartłomiej Szkolenie Firmowe (1) Witam Serdecznie. Szkolenie firmowe przebiegło w bardzo fajny sposób. Moi... Konrad Porządna firma (1) Szkolenie firmowe było prowadzone szybko i sprawnie. Podczas szkoleń w... Karol Konkretni (1) Super szkolenie oraz atmosfera Olga Szkolenie (1) Firma profesjonalnie podchodząca do tego co robi. Moi pracownicy po szkoleniu... D&G