Najlepszy sklep z częściami w okolicy (1) Zawsze tam kupuje części na potrzeby własnych napraw. Prawie wszystko maja na... informatyk Fachowa pomoc (1) Panowie z PCALL to prawdziwi fachowcy. Gdy autoryzowany serwis rozkładał... Rafał Polecam (2) Jako jedyni mieli na miejscu i mogli wymienić tego samego dnia gniazdo... Kriss
Negatywna (1) Oddałem pc (stacjonarny ) do nich na wymianę chłodzenia w cpu na... Lukasz Polecam (1) Szybka diagnoza, bardzo dobry kontakt z klientem, szacowanie kosztu naprawy... Mariusz NAJLEPSZA CENA I NAJKRÓTSZY CZAS OCZEKIWANIA! (1) Zdecydowanie polecam! Miałam w moim laptopie do wymiany matrycę - Panowie... Aldona LAPTOPY (1) Jestem bardzo zadowolona z naprawy dwóch laptopów u Pana informatyka bardzo... aS Naprawa laptopa (1) Mój stary laptop został naprawiony i śmiga teraz jak mustang z dzikiej... Rocky patrycja oleszko - opinia (3) Szybko, konkretnie-bez naciągania ,można powiedzieć - bez słów, ale za to... patrycja oleszko Polecam!!! (1) Gość naprawił mi dwa laptopy w przeciągu tygodnia,cena śmiesznie niska za... Gosia POLECAM!!! (1) Gorąco polecam serwis,naprawdę szybka naprawa,cena nie z kosmosu,rzetelna firma. ata1976 klient - opinia (2) Nie polecam serwisu. Facet niemiły, obojętny, podejście nie bo nie. Chciałem... klient Polecam (1) Miła i profesjonalna obsługa. Szybka i dokładna naprawa usterki. Polecam Justyna i Andrzej