bardzo rzetelna firma (2) Zakres prac: cekolowanie, malowanie, montaż instalacji c.o. i cwu w... Agnieszka Polecam (1) Bardzo dobra cena i super jakość. Co więcej trzeba. Dla mnie ok. Polecam. Ania Polecam (1) Dostaliśmy z mężem mieszkanie w spadku. Stare bo ponad stu letnie.Mało która... Ola i Tomek
Florian opinia (2) Zdecydowanie polecam firmę FLORIAN! Korzystaliśmy z usług wykończeniowych... Anna BARDZO NIE POLECAM (5) dwukrotnie zawiodałam się na Panu K. - po pierwszym razie pomyslalam dam... Mania Remont mieszkania (1) Panowie z firmy Florian wykonali rzetelną i fachową pracę . Wyremontowali... Konrad Ekipa do każdego remontu. (2) Sprawnie i dokładnie, ekipy są solidne a Pan Mirek potrafi z wyobraźnią... Le Bonjour s.c. Profesjonalnie (2) Firma PHU Florian robiła u nas mały remont po zalaniu przez sąsiada. Zakres... Adam POLECAM KAŻDEMU!!! (2) Z czystym sumieniem mogę każdemu polecić firmę Pana Krzysztofa! Doskonały... Ola Serdecznie polecam!! (2) Jesteśmy z narzeczonym jak najbardziej zadowoleni z usług. Firma wykonała... Joanna Dąbrowska STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!!! (2) NAJLEPSZY WYBÓR Z MOŻLIWYCH NA RYNKU. GORĄCO POLECAM POD KAŻDYM WZGLĘDEM -... KASIA Do przemyślenia (3) Oferta: Potrafią naprawdę dużo. Kompleksowy remont to nie problem dla nich.... nk bardzo polecam (2) minęło trochę czasu i jestem zadowolona z wykończenia mieszkania. Nic nie... Agata Polecam (1) Dobra firma: kulturalna obsługa i bezproblemowa ekipa. Szczególnie glazurnik... Łukasz i Katarzyna Ś. Polecamy (2) Bardzo dobry kontakt z Panem Krzysztofem. Podczas remontu stała współpraca... Łukasz i Monika Polecam (2) Polecam wszystkim firmę PHU Florian. Profesjonalna i rzetelna robota. Zawsze... Piotr K. Gorąco polecam! (2) FHU Florian to firma oferująca usługi na "europejskim" poziomie. Wysoka... Magdalena super firma! (2) Chciałabym podziękować Panu Krzysztofowi i jego ekipie za dobrą pracę. Są to... Anna Lemke Gorąco polecamy!!! (2) Gorąco i z czystym sumieniem możemy polecić firmę PHU Florian osobom, które... Ewa i Tomasz POLECAMY (2) Zdecydowanie polecamy usługi Firmy "PHU Florian". Zawsze można liczyć na... Asia i Michał, ul. Porębskiego