Michał - ocena (1) Współpraca z Panem Maciejem to czysta przyjemność. Wymiana starych rur... Michał Artur - ocena (1) Zanim trafiłem na Pana Macieja i jego pracownika to miałem (nie)przyjemność... Artur Ania - ocena (1) Pokrótce - sąsiadka informuje o zalewaniu uznając że zapewne to z mojej... Ania
Aleksandra - ocena (1) Bardzo sprawnie, dokładnie i bezproblemowo. Bardzo profesjonalna obsługa.... Aleksandra Agnieszka - ocena (1) Bardzo polecam! Kontakt telefoniczny idealny, bezproblemowy i wspierający... Agnieszka Aleksander - opinia (1) Zanim trafiłem na Pana Macieja miałem nieprzyjemność poznać "pseudo... Aleksander Alicja - opinia (1) Projekt zgodny z ustaleniami. Pan Maciej wykonuje bardzo dobrą pracę,... Alicja Joanna - opinia (1) P. Walaszczyk to człowiek "orkiestra" , w dwie godziny " ogarnął temat" - od... Joanna Beata L. - opinia (1) Gdyby wszyscy fachowcy byli tacy, jak Pan Krzysztof, to świat byłby... Beata L. Jarek - opinia (2) Wymiana pieca gazowego w kuchni. Współpraca z Panem Maciejem to sama... Jarek Tomasz D - opinia (1) Rewelacja, fajny, rozsądny i uczciwy fachowiec. Umie i co najważniejsze -... Tomasz D Sylwia Szymańska - opinia (1) Z czystym sumieniem mogę Pana Maćka polecić.. Piec założony, rurek nie... Sylwia Szymańska Wik - opinia (1) Świetny fachowiec. Szybki czas realizacji oraz fachowe wykonanie. Wik Anna Stor - opinia (2) Maćku, bardzo dziękuję za Twój profesjonalizm i ciepełko, które dzięki Tobie... Anna Stor Jan - opinia (1) Usługa podłączenia instalacji gazowej Junkers przebiegła szybko i sprawnie.... Jan Albert K. - opinia (1) Usługa instalacji pieca gazowego : woda i co wraz z odłączeniem się od... Albert K. Anna - opinia (1) Szybko, solidnie, w przemiłej atmosferze. Pan Maciej z wyrozumiałością... Anna Anna - opinia (1) Zrobiono mi przegląd i serwis gazowego piecyka do podgrzewania wody.... Anna Monika - opinia (1) Szybka wymiana pieca w dobrej cenie. Świetny kontakt i obsługa. Szczere... Monika Halina W - opinia (1) Bardzo polecam usługi Pana Maćka Walaszczyka . Pan Maciek dba o jak... Halina W