francuski manicure ze zdobieniem paznokci?!?! (2) jestem bardzo nie zadowolona z usługi wykonania francuskiego manicure ze... niezadowolona POLECAM (2) Jestem stałą klientką Estetici, korzystam tam z wielu usług i powiem... Madzia polecam zabiegi dermomassagerem (1) polecam zabiegi dermomasagerem , musze powiedziec ze po kilkukrotnym... f.x.
korzystam z uslug pani oli i jestem zadowolona (1) korzystam z uslug kosmetyczki pani oli i jestem zadowolona jest bardzo to... mariola maggic - opinia (2) a ja powiem tak: jeśli powierzyć komuś swoje włosy, to Pani Oli! :-)) maggic satysfakcja + zadowolenie = estetica (2) Elegancki lokal,przyjemna atmosfera,włascicielka lokalu okazała się... artur 515 07 16 14 bardzo fajne miejsce (1) bywam tutaj i bardzo mi sie podoba polecam paznokcie i fryzjera dorby poziom... gabi SOLARIUM ESTETICA (1) ///BYWAM NA SOLARIUM , DZIEWCZYNY FAJNE , OPALANKO OK , CZYSTO I MILUTKO/// DARO BARDZO DOBRE FRYZJERKI (1) odkryałam to miejsce przypadkowo mieszkam na wiczlinie była trzy razy ,... ewa34wiczlino bardzo dobry fryzjer jak i solarium (1) bardzo dobry fryzjer jak i solarium, bylam mile zaskoczona , polecam anusia witava