Fryzjerki bez talentu. (2) Pani właścicielka zwolniła fryzjerkę Gosie dlatego musiałam przyjść do innej.... Pinka polecam fryzjerke małgosie (2) byłam na zabiegu balayage u pani gosi i jestem zadowolna , kolor trzyma długo... Karolina nie polecam (1) Bywam od czasu do czasu, "na paznokciach" . dwa razy sie zraziłam do... M.
przyjemne miejsce (1) bywam od czasu do czasu na włosach i jest wszystko w najlepszym porządku ,... alexis nie polecam (2) Obsługa 1pkt ---nie miła obsługa Jakość usług 1pkt--- fryzjerka nie słucha... Karolina Zabiegi kosmetyczne (1) Usługi kosmetyczne u P.Agnieszki są super bardzo dobrze doradzi zabieg... Klientka bardzo dobre usługi (1) jest to najfajniejsze miejsce na Sokółce i jestem zadowolona z usług... marianna74 Profesjonalny Salon! (1) Profesjonalne podejście do klienta,idealny dobór koloru i fryzury.Polecem! Zabka woman - opinia (1) Dziekuje Pani Gosi za profesjonalne podejscie. Z przyjemnoscia chodzimy teraz... woman experci w tworzeniu pięknego blondu (1) Super rozjaśniono mi bardzo ciemny odrost - wręcz do białego tak jak... Daga polecam panią Marzenke (1) zostałem obstrzyżony szybko , dobrze tanio i o to chodzi , fajnie ze salon... marek gd Moj ulubiony salon (1) Korzystam zarowno z uslug kosmetyczki jak i fryzjerki i jestem bardzo... Magdalena Gdyby nie pani z recepcji byłoby super (2) Korzystałam parokrotnie z usług tego salonu.Byłam na ampułkach regenerujących... Kara Fryzjer (1) Pani Gosia rządzi:) Zrobiła mi idealną fryzurę na wesele. Talent to jej... Magda Dokładnej daty nie pamiętam. (1) Okazjonalnie robiłam paznokcie akrylowe. Jestem bardzo zadowolona z tego co... kasia j Pani Ola to prawdziwy fachowiec polecam (3) Pani Ola to prawdziwy fachowiec polecam Od kliku lat jestem zadowolona... Anna Super Fryzjerka KASIA !!!! (2) Jestem klientem fryzjerki Kasi. Moim zdaniem jest profesjonalistką w swoim... Michał Turzynski Kosmetyka ! (2) Witam!! Jestem bardzo zadowolona z usług kosmetyczki Pani Oli, w kręconych... Magda pani Ola jest super (1) ja też korzystam od ponad roku z usług Estetici - i również uważam , że p.... daga przedłużanie rzęs i włosów (1) jestem bardzo zadowolona z usługi przedłużania rzęs i włosów , korzystałam... anulka