PILNIE POTRZEBAN KREW ABRH -

Zwracam się z prośbą o oddanie krwi na rzecz mojej ciezko chorej mamy, ktora jest w ciezkim stanie zdrowia. Od wielu lat choruje na bialaczke, znalazl sie dawca szpiku i obecnie mama jest w szpitalu po przebyciu chemioterapii. Ale aby zyc musi dostwac codziennie krew, ktorej jest bardzo malo w bankach krwi. Chodzi o grupe ABRH -
Jeśli jestescie w stanie pomoc moeje mamie to bardzo prosze o oddanie krwi w najblizszym punkcie krwiodawstwa zaznaczając ze jest to krew dla BARBARY TUTAK LEZACEJ W SZPITALU NA UNII LUBELSKIEJ W SZCZECINIE kazda osoba oddajac krew przyczyni sie do uratowanie zycie mojej mamy. W razie pytan prosze dzwonic 509316910. serdecznie pozdrawiam i jeszcze raz prosze o pomoc - Paulina Tutak
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBAN KREW ABRH -

Zyczę Ci,aby Mama wyzdrowiałam.Ja niestety nie pomogę-mam inną grupę krwi:(
Ale na pewno się uda!
Pozdrawiam:)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

jaki krem na noc +30 ?? (208 odpowiedzi)

Witam! Od dłuższego czasu szukam kremu dla siebie. Mam cerę mieszaną. Jeżeli już myślę, ze w...

Naturalne sposoby leczenia (6 odpowiedzi)

Czy znacie może jakieś dobre naturalne sposoby leczenia oraz dbania o zdrowie? Co się u Was...

czemu faceci zdradzaja? (126 odpowiedzi)

no własnie czemu?co wam jest brak w kobietach swoich partnerkach?jak mozna z taka premedytacja...