PILNIE POTRZEBNY

To że facet jest świnią to już wiemy , ale proszę może chyć jeden normalny się uchował (wyje do nieba o takiego ) no taki około 40 , nie musi mieć kaski ( ale też nie taki którego trzeba by było utrzymywać ) normalny , miły wesoły czy jest taki Pan w Trójmieście ??? proszę odezwij się
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

hm...
no skoro wiesz jaki jest facet i czego się można po nim spodziewać to o co kaman w takim razie...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

mysle, ze wielu, jesli nie wiekszosc lapie sie na tak skromne wymagania
ale za chwile okaze sie, ze to wierzcholek gory lodowej :)

pozdrawiam
jurek

ps. nawet tu jest dzial ogloszenia/towarzystkie/
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Z tego co wiedzę na forum i po liczbie wiadomości to chyba mam rację , liczę na to że ktoś mnie wyprowadzi z błędu :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

hm..
a w ogóle skąd ten krzyk rozpaczy,powiem więcej,akt desperacji...?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

hmmmm potrzba faceta jest wytumaczlna ........ , ciezko żyć z nimi ale chyba bez nich jeszcze gorzej , POTRZEBA JEST PILNA :)
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Potrzeba pilna bo potrzeba ci pieniędzy, seksu? Obywatelstwa, nerki?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Antyspołeczny - nie czytasz uważnie ATo NIEŁADNIE , jesli chodzi o kaskę jestem samowystarczalna , jeśli chodzi o to drugie to juz mniej , chodzi ogólnie o "ciepło" - jeśli wiesz w ogóle co to takiego !
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

no ciepło jest ważne,nawet bardzo..
a już szczególnie na tym wybrzeżu eskimosów,gdzie wiosna jest dopiero w przebłyskach...
sam bym sie czasami chętnie ogrzał
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

toffi oprócz tego ciepla o którym piszesz jeszcze to "inne " przydało by sie , lecz patrząc na wpisy i na forum trace nadzieję , jest to dowód na to że takich facetow nie ma :P
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

hm....
no jasne,że nie tylko te od słońca jest potrzebne do życia..
każdy normalny człowiek potrzebuje takiego ciepła w postaci kogoś bliskiego;powiem więcej,nie jesteś jedyna która czegoś takiego szuka..
wiadomo,że jest jakaś formą kontaktów,czasem nawet fajnych..
ale mimo wszystko nie zastąpi tych realnych..
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Ale Wy dorabiacie niepotrzebną ideologię, chłopaki, dajcie spokój. ;)
Ja rozumiem, o co chodzi.
Życzę powodzenia, w odnajdywaniu tego "szukanego"
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

i po co się wcinasz mądralo...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Odezwij się. gtkey2@o2.pl
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

hm.. a mogę się i ja odezwać?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

ami_77@tlen.pl - do mnie też możecie się odezwać :-) Adam :-P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Do mnie również gg 8111236
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

jak to jest być skończonym śmieciem?ten facet- ami_77@tlen.pl bije wszelkie rekordy...Ostrzegam dziewczyny!!!życzliwa Olka
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

Opowiedz coś więcej:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Olka a co takiego zrobil "śmieć"?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Olka zależy mi na odpowiedzi jakbyś była na tyle uprzejma to daj znać albo jakiś kontakt do siebie to pogadamy o nim
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

Ogólnie rzecz biorąc ten ''Adaś'' to typ toksycznego ,nieprzebierającego w słowach aroganta,lubiący dominować psychicznie...,obłudnik,oszust,bezwzględna świnia...który nie zna słowa szacunek,a będąc w związku- szuka wrażeń z innymi kobietami(oczywiście twierdzi,że mu zależy,że jesteś jedyna etc...)Podły gość...Podejrzewam,że niejedną już skrzywdził,dlatego ostrzegam przed tym bydlakiem-omijać go z daleka!!!No chyba,że ktoś lubi być poniewierany psycho-fizycznie...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

Ostro:D
Jakby to powiedział jeden z dawnych forumowiczów, "ale dałaś mu?":D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Antyspołeczny,to było głupie pytanie...No ale cóż-jesteś tylko facetem...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

To ja już chyba znam odpowiedź
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

co do użytkownika ami_77@tlen.pl czyli kryjącego się pod słodkim imieniem Adaś - ja również potwierdzam, jest świnią straszną chociaż moja znajomość z nim już była dawno i teraz się z tego śmieję, co prawda nie śmieję sie z tego, co ten człowiek robi z kobietami, bo to uważam za karygodne, natomiast śmiać mi się chce z swoich motywów znajomości z nim. Przyznam że wielkiego uczucia do niego nie było, nawet mi szczegolnie się nie podobał. Ale pomyślałam sobie, ze jak jest się już w pewnym wieku tak ok 30-tki to wypadałoby sobie życie poukładać i wtedy pojawił się on. Ani przystojny szczególnie, ani nic z tych rzeczy twarz również niezbyt urodziwa. A najbardziej śmieszny był ten jego głos :) jak sobie przypomnę jak go uslyszałam pierwy raz... to jakby był z tych co partnerów swojej płci wolą :D ale pomyślałam że to taka ciapa, której nikt inny nie będzie chciał a i on się ucieszy że ktoś go zechciał i to były moje motywy kontynuowania znajomości z nim. Ale po pewnym czasie przeliczylam się, okazało się ze ta ciapa z pedalskim głosikiem to faktycznie śmieć ostatni... zatem dziewczyny nie dajcie się zwieść jego pozorom nieudolnego nieszczęśnika bo to bardzo złudne... dla przypomnienia rozpoznawcze jego dane to właśnie ten e-mail : ami_77@tlen.pl lub nick : neilipryde. Ja również przed nim ostrzegam złamanego grosza nie jest wart
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

kolczasta rozo, pomijajac kwestie owego faceta
mysle, ze jedna z glupszych rzeczy, jest spotykanie sie z kims z litosci
z kims, "bo moze juz nikt nie bedzie mnie chcial"
tworzenie podwalin zwiazku, na czyms bylejakim, bez wiezi czy chocby fascynacji
to wrecz prowokuje do bycia nieszczesliwa/wym
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Jurek, aż dziw że nie posypały się jeszcze ogłoszenie w stylu:

"Jaki ja nieporadny, jak ja sobie nie mogę poradzić z kobietami, żadna nie chce ze mną iść do łóżka" :D
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

pewnie pisza nieporadne maile :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

tak zdecydowanie się zgadzam, teraz jeszcze bardziej, ale wiesz uważałam wtedy, że będę mogła być o niego spokojna i mieć zaufanie, że mnie nie zdradzi itp bo nikt by na niego nie poleciał, wydawało mi się, ze taka ciapa jest osobą godną zaufania teraz już wiem że nawet ciapa ostatnia o głosie jak wspominałam i wąskim spektrum zainteresowań tez może wykorzystywać i oszukiwać. Ale też doszłam do wniosku że to jego zachowanie moze wynikać z jego kompleksów, bo przy tym jak wygląda i jaki ma głos to kompleksy musi mieć na każdym kroku, zatem zdobywanie kolejnych kobiet podbudowuje go w jakiś tam sposób
Ale teraz zdecydowanie zgadzam sie z tym, że to nie jest odpowiedni fundament na budownie związku
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

wynika z tego jasno, ze mialas sie za niespotykanie wyjatkowa osobe
na tyle, ze uznalas, ze juz zadna sie nim nie zainteresuje poza toba :)

ale smutne jest tez co innego: wazniejsze niz sam partner, jest dla ciebie to czy przypadkiem nie bedzie mial kogos na boku
zaiste, powiadam waz zjadl wlasny ogon
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Może problem leżał po Twojej stronie, bo jak to jurek zauważył (chociaż ujął to subtelniej) miałaś wysokie mniemanie o sobie w stosunku do niego. Że taka dobra jesteś, że mu przysługę robisz... i pewnie też to w jakiś sposób wykorzystywałaś;)

A on może wcale nie mieć kompleksów, wygląda jak wygląda, ma głos jaki ma, ale to nie znaczy że musi mieć kompleksy. Nie jesteśmy ideałami, na niektóre rzeczy nie mamy wpływu i każdemu można coś wytknąć.
Jak widać nie ma problemu ze zdobyciem kobiety - każdy musi wykorzystywać metodę w jakiej jest najlepszy, dziwne gdyby podrywał kobiety na bycie przystojnym jak nim nie jest.

Błędem jest myślenie kobiety że robi mu przysługę i on powinien to docenić. Związki nie polegają na tym że "wyświadczam ci przysługę będąc z Tobą" to obopólna korzyść, a dając komuś odczuć coś takiego praktycznie rozrywa się tą wieź uczuciową która tworzy związek. Efekt jest taki, że rozsądny człowiek idzie szukać szczęścia u innej osoby.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

ale ja mu tego nie dawałam odczuć, ale Wy siebie i tak będziecie bronić wzajemnie więc co ja będę z Wami dyskutować, miałam do niego stosunek taki a nie inny, ale w tym wszystkim robiłam wszystko tak jak być powinno w normalnym związku, bo jego wygląd i głos aż tak mi nie przeszkadzał i nie poniżałam go z tego powodu, nie spotykałam się z innymi itd. Napisalam to żeby inne dziewczyny wiedziały że mają go sobie darować już na początku bo stwarza takie pozory, a jest skończonym draniem tylko o to mi chodziło. Popatrzcie sami innym pewnie się podobał, a nie tak jak mi na początku i potraktował je tak samo, bądź nawet gorzej więc nie widzę u siebie winy w tym, że on ugania się za 10 kobietami na raz, gdyż inne dziewczyny które się w nim zadużyły tak samo potraktował
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

kolczasta rozo jesli nas zaatakujesz, pewnie bedziemy sie bronic
poki co nie dostrzeglem takiego ataku

anty - mialem na mysli co innego - to, ze ona jedna sie nim zainteresuje
i zadna inna - blad logiczny

bardzo latwo jest nie dyskutowac
i z pewnoscia nikt nie bedzie cie do takiej dyskusji namawial, zmuszal czy prosil

to tylko forum, mozna wyglaszac tu swoje poglady
to nie obowiazek :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Kolczasta, pewnych rzeczy nie trzeba mówić, ani okazywać zachowaniem, jeśli miałaś takie myśli na jego temat to pewnie dało się to w Tobie wyczuć.

To zawsze się da wyczuć, czasem nieświadomie, ale mózg rejestruje błędy między tym co widać w mowie ciała a tym co ktoś robi lub mówi.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Neilipryde to skończone dno-potwierdzam!Jego ulubiony zwrot to-''ssij''.Więc Adaś-ssij facetom-ty bydlaku!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

chłopaki dajcie spokój bo w złą stronę rozmowa zmierza
ta dziewczyna / kobieta wie o czym mówi zapewniam
ja też miałam do czynienia z tym człowiekiem i to że jest śmieciem, chamem, bydlakiem, oszustem itd potwierdzam jak najbardziej, przyznam że wady które jego wymieniła to prawda zwłaszcza głos.
Ale oczarować mimo to potrafi czułymi słówkami i opowiesciami, snuciem marzeń o wspólnej przyszłości etc i to co powiedziała Olka te jego zapewnienia o wierności że jest się tą jedyną najważniejszą do końca świata że jest inny niż reszta mężczyzn on jeden na Was wszystkich kochający do bólu etc a wystarczyło raz chciec mu podac telefon i odkryło się prawdę. Nie najeżdżajcie na kolczasta różę że go jakoś tam potraktowała , cieszę się że chociaż ona nie była wobec niego całkowicie w porządku bo to co on robi przekracza wszelkie granice, choc i to pewnie nie zmotywowało go do zmiany postepowania. Możliwe że Wy jesteście inni niż on nie wiem - nie znam nie oceniam, ale ja miałam okazję poczuć na własnej skórze co to znaczy zostać tak oszukaną ... i to przez niego, mimo że chciałam mu darować caly świat i doskonale o tym wiedział, a i tak zrobił co zrobił... ale to już jakiś czas temu było niby jest to poza mną ale teraz na każdego kolejnego poznanego faceta biorę poprawkę. Zwróćcie uwagę że to przez takich jak on kobiety dystansują się coraz bardziej nawet do porządnych mężczyzn
Nie życzę żadnemu z Was żebyście poczuli się tak jak ja wtedy, choć pretensję mogę mieć sama do siebie że tak ślepo wierzyłam mu.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

"ssij" tak miał taki głupawy tekst ale to widocznie z braków wynikało a poza tym na pożegnanie to jego niaaaaaaaa było naprawdę poniżej możlwiości 30-letniego mężczyzny, nie dziwię się że kolczasta róża miałą go za ciapę

ja również mówię OMIJAJCIE GO SZEROKIM ŁUKIEM
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

Po tym ile z Was tu się wpisuje to trzeba przyznać że chłopak ma rozmach:P
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

iga, rozumiem, ze facet nie byl w porzadku itp
i moze nawet to, ze sie nawzajem ostrzegacie

to co pisalem ja, rowniez ma taki cel
ostrzegam przed popadaniem w bylejaki zwiazek
dawaniem wszystkiego i nie braniem niczego w zamian
uleganiu wlasnej pokusie wierzenia w slowa, za ktorymi nie ida czyny

nie wiem jednak zupelnie kiedy ani w jaki sposob najechalem kolczasta
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

anty - widze, że Tobie on jeszcze imponuje

zgadzam się, ze nie ma co brnąć w bylejaki związek, juz wiecej nie bede, ale nigdy wczesniej nikt mnie tak nie oszukał

i chcę przestrzec inne dziewczyny, zeby nie cierpiały tak jak ja
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

W pewnym sensie imponuje, ze względu na rozmach jego działania ale nie ze względu na charakter jego czynów.
Imponujące jest że Hitlerowi udało się zabić tylu Żydów w tak krótkim czasie, albo to że Polacy potrafią ukraść most lub jezioro. Co nie znaczy że pochwalam takie działania.

Trzeba jednak nadmienić że to WY, kobiety, miałyście w tym duży wkład.
On tutaj zostawiał tylko maila, nic o sobie nie napisał.

Ciekawe też w ile czasu urabiał kobiety że wyglądało to jak w waszych relacjach. Bo jednak po tygodniu czy miesiącu znajomości jak facet mówi że kobieta jest tą jedyną, że kocha ją i tylko ją i że już snuje z nią plany, to naiwnym jest w coś takiego wierzyć.

Wściekacie się tutaj dość mocno, więc można podejrzewać że seks był:P

Z jednej strony piszecie że miał tekst "ssij" a z drugiej że obsypywał was czułymi słówkami. Wygląda to tak jakby ten tekst wcale wam nie przeszkadzał kiedy z wami kręcił.

No nie wiem, ale jakoś mi to wszystko do siebie nie pasuje. Więc myślę że miałyście naprawdę duży wkład w to jak was potraktował. A tutaj się wściekacie i rzucacie wyzwiskami, co tam na prawdę świadczy źle tylko o was. On się nawet nie tłumaczy, nie wiadomo czy to czyta, a podobne naiwne i tak znajdzie, może tylko będzie musiał zmienić maila (2 minuty męczarni:P).

Facet nie wątpliwie ostro was zirytował, ale bardziej się wściekacie na niego, czy na siebie?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

nie rozumiem dlaczego go tak bronisz, moze to kolega albo taki sam jestes
juz sie nie wsciekam tylko jeszcze mnie to boli ze kilka miesiecy zycia mu poswieciłam mimo ze to juz jakis czas temu było takie rzeczy pozostaja w pamieci
i on nie mówił tego do mnie ssij, tylko w towazystwie opowiadał o tym rózne anegdoty, czy to była jakas komenda do innych nie wiem
a mój wkład był taki ze zwyczajnie mu zaufałam i chciałam dla niego zrezygnowac z całego swiata, nie wiem czy to zle? mysle ze sam chciałbys zeby jakiejs kobiecie tak na tobie zalezało
albo zastanów sie gdyby tak ktos np twoja siostre potraktował za to ze komus zaufała tez bys jej takie morały prawił?
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Bronie go? Ależ nie. Nie znam go i go nie bronie. Nie jestem też taki jak on - chyba. Bo z jednej strony nie jedna kobieta miała do mnie jakieś żale (sam nie wiem o co) a z drugiej jestem wobec kobiet bardzo kulturalny i nigdy nie powiedziałbym do żadnej ssij (chyba że by mnie o to poprosiła).

Nie jest tak że go bronie, ale znam relację tylko z jednej strony - Waszej. A że używacie takich a nie innych epitetów, które moim zdaniem kobietom nie przystoją, to i takie a nie inne moje dywagacje na ten temat.

Jestem Anty, jak wszyscy kogos atakują to ja bronie:P Nic osobistego, przysięgam:)))

I rzeczywiście chciałbym, chociaż nie wiem jak to wyglądało w rzeczywistości.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Przecież założenie sobie nowego maila to jest moment. Nie rozumiem tych ostrzeżeń za bardzo.
Nie oceniając (sesesesese) działań naszego Lowelasa powiem, że nigdy nie przyszło mi do głowy udawać łajzy żeby zdobyć kobietę.
Generalnie to chyba jednak jest budujące. Facet nie musi być bogaty, rzutki, agresywny, umięśniony czy męski. Wystarczy że będzie kochał. Albo przynajmniej dobrze udawał.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

....no tak ja z kolei się zastanawiam kolczasta różo vel gdańszczanko czy zawsze z litości wiążesz się z facetem ?? jak podejdzie do Ciebie żebrak to równie chętnie z nim ( trzy kropki ) :-D... obiecywałem Ci coś bo ... hmm nie kojarzę cholera ale to może ja mam taką sklerozę :-D ... rozśmieszyłaś mnie swoimi banałami które prawisz z taką zaciętością ale brakiem logiki :-D...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

... @gdańszczanka vel @kolczasta - jeszcze mnie zastanawia jeden fakt po analizie post. wpierw się pytasz co zrobiłem Qogarnietej vel Olka a później wydajesz o mnie opinie - nie zapętliłaś - zapętliłyście się ?? ... :-D jak pisałem - brak pomyślunku :-) jak pisał anty - amatorki :-D
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

..@ogarnięta vel Olka która jak już piszemy o sobie , zwie się Ewelina :-) nie chce mi się dywagowac z Twoją zranioną ambicją zeszmacenia mojej osoby - nadmienię tylko że jak chcesz inblue to poszukaj sobie w deichmanie - albo tam gdzie pracujesz jakiegoś pantofla i będzie tańczył tak jak mu zagrasz... to primo a secundo - skończone dno nie pomaga jak się kogoś z pracy wywali nb. bezwrotnie ale masz rację nie słucha ciągle egoistycznie patrzącej pannicy której ulubionym zwrotem jest ja , ja , ja...
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Tobie logicznego myslenia tez brakowało skoro wierzyłeś że żadna nie dowie się że masz na boku inne, wystarczyło przetrzepac tel, ale rozumiem , że to podbudowywało Twoje ego
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 1

Re: PILNIE POTRZEBNY

.... hmmm przetrzepać telefon raczej ciężko jak się ma blokadę z hasłem ale oki , rozumiem że trzeba się włamywać :-) i jak to świadczy i o kim :-) .... na boku no tego stwierdzenia też nie rozumiem jak i uciekania się do anonimu i robienie "sztucznego tłoku" aby tylko dopiec :-) .... nie chce mi się już deliberować i wypowiadać oczerniać też nie bo i po co , aby się uzewnętrznić pfff nie potrzeba mi takowych wyznań czynić ... pozdrawiam .... A.
popieram tę opinię 1 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Każdy dostaje to na co zasługuje. Jeśli zatem on kręcił na lewo i prawo z każdą jaka się trafiła to karą jego była taka co grzebie w telefonie. A jeśli ona ma w naturze grzebanie w telefonie - czyli jest bardzo żałosną i nieufną istotą to trafia się jej facet który będzie robił to z innymi. Sprawiedliwość wszechświata.

Trzeba być naprawdę bardzo samotnym, być dosłownie na skraju psychicznej wytrzymałości by próbować się wiązać z takimi kobietami co kontrolują człowieka, grzebią w jego rzeczach i używają takich epitetów jak panie tutaj.

Żenujące... i przyznają się do tego jakby robiły coś dobrego... fuj!
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

hahaha dobre jednym slowem byl brzydki ale ty litościwa pani z litości do ludzi umówilaś sie z nim hahaha dobre pozdrawiam a tak ps. mówią że odrzucona kobieta jest mściwa ... moze własnie ty nią jesteś :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

życzliwa olka od robienia ... hahaha
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Cześć Andzela
Mam na imię Tomek,jestem z Gdańska.Mam 37 lat.Chętnie Cię poznam.Jeśli masz ochotę napisać oto moje gg:12380480,możemy porozmawiać.Jestem normalnym,miłym,wesołym facetem.
Pozdrawiam
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

a wiec jestem ,ostatni normalny,który chciałby cię poznac moze zostawie numer tak mysle jest łatwiej..pozdrawiam Jacek 39 lat.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

TAK TO JA PIOTR 42LATA Z HAMBURGA / TCZEWA SAM CHCIALBYM CIE ZAPROSIC NA KAWE MOJ ADRES /piotrhamburg@op.pl/ piotr
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

jeśli chcesz odezwij się
tom32s@tlen.pl
pozdrawiam serdecznie Tomasz
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

to nie jest tak , ze nie ma miłych , czy wolnych gdyż tacy są , jednakże czy na pewno chcą ,tutaj czy też na innych forach afiszować się ?tego nie jestem pewien , ja nie zgłaszam swojego akcesu , choć jestem wolny i jak mnie określają miły , jednak nie ta kategoria wiekowa , bliżej mi do 50 niż do 40 jednak kto wie , szukaj może uda Ci się trafić
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

JA KUDLATY DURNOWATY 45 LAT.FRANEK KIMONO.
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Trochę mnie tu nie było :) ..to ja pisałam te błagania i widzę że Sobie pogadaliscie :) .....jeśli chodzi o mnie to znów potrzbny !!!! od zaraz :) wymogi takie jak w/w poproszę ale teraz jeszcze żeby miał jakąś "dzikosć" i aby był odważny !!!! i jeszcze komunikatywny ( bardzo proszę )pozdrawiam wszystkich serdecznie
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

.....jeśli chodzi o mnie to znów potrzbny !!!! od zaraz :) wymogi takie jak w/w poproszę ale teraz jeszcze żeby miał jakąś "dzikosć" i aby był odważny !

Słowo znów w twojej wypowiedzi sugeruje że już kogoś znalazłaś ale szybko się zużył i teraz szukasz dalej. Niezły przerób....
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Mnie takze tu troche nie bylo i szczerze mowiac, tak sie wszyscy rozpisali, ze az odechcialo mi sie wszystkiego czytac :-) A moglo byc tak prosto - jest konkretna propozycja i powinny byc konkretne oferty, a nie rozwazanie o losach tego swiata itd itp, bo o tym mozemy wszyscy pogadac przy kawie :-)
Wazmy slowa,
Pozdro,
kacper_ski
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

:) i może mieć mniej niz 40 lat ....ale po 30 :)
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

... wskakuj ...
popieram tę opinię 3 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

Hejoo, Ja jestem chętny i spełniam twoje oczekiwania myśle aż nadto ;-) ...ale nie wiem jak sie z toba skontakowac ...
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Re: PILNIE POTRZEBNY

to czy nadto :) to zobaczymy :P moje gg 32578952
popieram tę opinię 0 nie zgadzam się z tą opinią 0

Inne tematy z forum

Bratnie dusze (19 odpowiedzi)

Heeej, jeżeli są tu jakieś dziewczyny w okolicach 30 i czują się trochę samotne w tym mieście to...

Szukam koleżanki/Starogard Gdanski (5 odpowiedzi)

Hej, mieszkam w Stg od kilku lat, ale jakoś znajomych tu brak. Szukam zwyczajnie koleżanki, kogoś...

szukam ojca dla dziecka (153 odpowiedzi)

Szukam odpowiedzialnego ojca dla mojego (przyszłego) dziecka. Inaczej mówiąc,szukam...